Archiv TV NOVA od 15.7.2009 plně dostupný na televizorech Panasonic VIERA

TV, foto, audio-video

Televizní společnosti si plně uvědomují sílu internetu a čím dál tím více ze svého obsahu poskytují zpětně ve svých archivech. Ty jsou pak dostupné všem internetovým uživatelům a pokud jim jejich oblíbený pořad v televizi unikne, není nic jednoduššího, než zasednout k osobnímu počítači a daný program si pustit bez spolehání se a čekání na opakování pořadu opět v TV. Nově si však budete moci vychutnat své oblíbené pořady kdykoliv na své velké obrazovce a nekoukat na malý monitor. Firma Panasonic jako první zavedla u svých televizorů VIERA službu se kterou se pohodlně připojíte k televiznímu archivu a vychutnáte si svůj oblíbený pořad.

Od 15.07.2009 došlo k plnému zprovozenění kompletního archivu TV NOVA v aplikaci VIERA CAST u televizorů Panasonic VIERA. Pokud je televizor připojený k internetu pomocí LAN kabelu o dostatečné rychlosti (ideálně 1,2Mb/s – 1,7 Mb/s), televizor vyzve uživatele ke stažení nového softwaru. Po odsouhlasení a automatickém stažení aktuálního softwaru stačí televizor vypnout a zapnout a už budete mít k dispozici rozsálhý archiv naší nejsledovanější komerční televize a to v nejvyšší kvalitě videa srovnatelného s digitálním vysíláním DVB-T.

Upozorňujeme však naše zákazníky, že vzhledem k množství prodaných zařízení podporujících aplikaci VIERA CAST může být dočasně služba nedostupná, pokud se v jednu chvíli pokusí o update větší počet uživatelů.

Přejeme Vám spoustu zábavy s televizory Panasonic VIERA a aplikací VIERA CAST.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang