2000MB BEZ DRÁTŮ Přehrávač MP3 Sony NWZW202G.CE7, 2GB, zelená

TV, foto, audio-video

Bezdrátová sluchátka známe. Bezdrátové MP3 tudíž taky. Ale vždy byl potřeba přehrávač a sluchátka. Sony je spojil. Otravují vás dráty, vedoucí z batohu k vašim uším? Zamotávají se! Pletou se, tam kde nemají! Zbavte se jich! S přehrávačem Sony NWZW202G.CE7, 2GB, zelená již žádné dráty nepotřebujete. Sony svou dokonalou audio technologii vložil do speciélně navržených sluchátek a nová MP3 je na světě.

Lehký a pohodlný přehrávač MP3 Sony NWZW202G.CE7, 2GB, zelená, je výjmečný svého druhu. Je výjmečný hlavně sluchátky. Nejenže je přímo součástí sluchátek technologie přehrávače, ale i samotná sluchátka jsou něco extra. 13,5mm sluchátka Sony řady EX jsou stvořena pro čisté pohodlí a pro dokonalý poslech hudby. Jejich vysoký výkon je zázračný!!!

To ještě není vše. Pokračujeme dál. Hedáte písničku a nemůžete ji najít? Musíte ji přetočit abyste ji poznali, je to zdlouhavé? Technologie ZAPPIN™ urychlí vyhledávání vašeho oblíbeného hitu!! Poslechněte si několik prvních vteřin refrénu a poznáte tu svou. Poslouchat můžete až 12 hodin v kuse. Baterie umístěné v přehrávači Sony jsou mimořádně výkonné. Rychle se dobíjí a dlouho vydrží. Spěcháte? Stačí dát nabít MP3 přehrávač na pouhé 3 minuty a máte rázem 90 minut hudby.

MP3 přehrávač Sony samozřejmě podporuje ty nejvychytanější formáty. Najdete v nastaveních i standartní funkce jako u všech ostatních. Pinkatní lahůdkou je příslušenství, které Sony připojuje. Spolu s přehrávačem dostanete pouzdro na přenášení a dobíjecí stojánek na stůl.

Řada těchto MP3 přehrávačů Sony NWZW202G.CE7, 2GB je vyráběna v 5 barvách a to:
MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, zelená – MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, růžová – MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, bílá, – MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, fialová, –
MP3 přehrávač Sony NWZW202G.CE7, 2GB, černá.
Celá tato řada má vlastnostni módního čistého designu, který se vyznačuje svou kompatibilitou. Bezdrátová sluchátka se snadno a pohodlně nosí a nikde vás neotravují přebytečné kabely. Váš pohyb bude až nyní svobodný!! Neomezený!!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang