A hurá na úklid po roztátém sněhu

Spotřebiče

Máte v garáži a před vchodem do baráku nepořádek? Nejen prach, ale i sníh a všechen bordel dohromady? Nejsnadnější by bylo všechno hodit do jednoho pytle a víc se o to nezajímat. Můžete buď všechen bordel zamést na smetáček a nebo lehčí varianta, vše vysát do jednoho kotlíku.

V dílně, v garáží, venku, do auta, prostě všude potřebný vysavač Einhell RT-VC 1525 SA Red. Ať už chcete vysát v dílně zbylé piliny ze dřeva, v autě štěrk z bot, před barákem krapet zbylého sněhu, prostě si stačí vzít na bordel Einhell RT-VC 1525 SA Red a je za chvíle vše vysáté.

Tento dílenský vysavač je vhodný nejen na mokré vysávání, ale i na suché, výkon vysavače je snadno regulovatelný a díky pohodlné regulaci přímo na rukojeti dosáhnete výkonu jakého chcete a hlasitost přístroje je 75 dB.

V příslušenství naleznete nejen štěrbinový adaptér, hubici na tvrdé podlahy, ale také plochý adaptér a pěnový filtr pro mokré vysávání. Objem nádoby u vysavače Einhell RT-VC 1525 SA Red je 25 litrů, není tak zapotřebí během vysávání vyprazdňovat nádobu, ale vyčistit ji až po celém úklidu domácnosti.

Takže, stačí se pustit do úklidu a za chvíli budete mít vše hotové, nic vás nezastaví, ani prach, ani voda, vše ve chvíli v nádobě vysavače Einhell RT-VC 1525 SA Red a to bez větší námahy.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang