A v nabídce turistických potřeb pokračujeme dále

Sport a outdoor

S Nakupkou.cz máme doma již stan a spacák. Tedy dvě nejdůležitější věci, co s sebou potřebujeme do té přírodní divočiny. Jelikož jsme už ale fajnšmekři, zpříjemňujeme si pobyt dalšími vychytávkami. Nejedná se o věci, které by jsme s sebou nosili jen tak pro nic za nic jenom proto, že máme místo v baťohu. Př výletech na více dní, přeci není pochyb, že je třeba si uvařit jído anebo třeba horký čaj .

Pokud vyrazíte na jednodenní lehký trek, tak zřejmě vařič potřebovat nebudete. Jestliže se ale chystáte na více dnů, vařič se pro Vás stane nepostradatelným. A co že Vám to můžeme nabídnout? Nabídka vařičů od značky Coleman zahrnuje modely od základních až po téměř profi vařiče. Do základní řady patří model Coleman F1 Spirit. Jedná se o velmi lehký vařič, váží pouze 118 g a při vybalení z transportního pouzdra se Vám těměř sám rozklapne do pracovní polohy. Jeden litr vody s jeho pomocí uvaříte za 3 minuty a 30 vteřin. Model Coleman F1 Lite je popisován jako špičkový expediční vařič kolibřích rozměrů a hmotnosti. Se svými 77 g a výkonem 4800 W o tom nemůže být pochyb. Tento vařič můžete s klidem použít i v extrémních podmínkách  a za větrného počasí. Do třetice si ještě proklepneme vařič Coleman F1 Power. Nejvýkonnější turistický plynový vařič, který je určen i pro nádoby s velkým objemem. Je doslova šampiónem v rychlosti vaření vody. Litr vody bude uvařen za 2 minuty 36 vteřin. Pro Váš komfort je navíc tento model opatřen piezozapalovačem.

Za zmínku stojí i model Feather Stove. Na rozdíl od výše uvedených vařičů, které byli plynové, tento model je benzínový. Je vhodný do náročných klimatických podmínek, a to i těch větrných a zimních. Součástí jsou nožičky pro lepší stabilitu a zabudovaná čístící jehla. A jeho rychlost? Za 3 minuty a 55 vteřin je vroucí voda na světě.

Tak jako k párku patří hořčice a Lauerovi Hardy, tak i k vařičům přeci patří kartuše. A i ty Vám v našem sortimentu nabízíme.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang