Aby Štědrovečerní večeře byla opravdu stylová

Domácnost a nábytek

Zřejmě v každé rodině je zvykem nejprve Štědrovečerní večeře a pak hurá na dárky pod stromečkem. Je tady ale jeden dárek, který by pod stromkem neměl čekat až budou všichni po večeři. Naopak! Tohle překvapení by mělo být rozhodně rozbaleno ještě před kaprem s bramborovým salátem…

Je jedno, jestli Soupravu příborů 24 ks Fiskars 856124 dostane maminka od tatínka nebo tatínek od syna nebo celá rodina sobě navzájem, využívat je bude celá rodina a tak musí být kladen důraz na jednoduchý a univerzální design, který se zalíbí všem. Vzhledem k tomu, že takový příbor je používán denodenně, musí mít dlouhou životnost a být odolný. A přesně takové příbory Fiskars 856124 jsou!

Jedná se o příbory z řady Functional Form, kterou můžete dále doplnit celou řadou kuchyňských nožů. Tato modelová řada je typická svými velmi pohodlnými držadly a skvělým ostřím. Proto i příbory  Fiskars 856124 mají ergonomické provedení a jsou z  kvalitní nerezové oceli 18/10, která je charakterizována jako korozivzdorná. Dárkové balení obsahuje příbory pro šest osob, takže pokud ještě nejste tak velká rodinka, můžete začít plánovat nějaké to rozšíření!

V úvodu hovoříme o stylu, ano aby večeře na Štědrý den, byla stylová a kultivovaná, na Vašem stole by neměla chybět pinzeta Fiskars na rybí kosti, která slouží k odstraňování rybích kostí. Jen řekněte, jestli by nebylo škoda, kdyby takové nářadíčko chybělo na Vaší Štědrovečerní tabuli!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang