Apple iPod touch 32GB – nejdokonalejší přístroj současnosti

TV, foto, audio-video

Bylo by s podivem, kdyby někdo z nás neznal světoznámého výrobce nejmodernějších a nejvýkonnějších mobilních telefonů, notebooků a multimediálních přehrávačů Apple. Právě jeden z přehrávačů, Apple iPod touch 32GB (4th gen.), je naším tipem pro všechny milovníky hudby, kteří si chtějí užívat bezchybně čisté melodie bez šumu a nedokonalostí každý den.

Apple iPod touch 32GB (4th gen.) oceníte nejen pro jeho vyladěný design, ale hlavně pro své jedinečné funkce a velkokapacitní paměť, do které můžete natlouci až 32 GB dat, hudby a videí. Uhlopříčka 3,5 ” umožňuje oproti běžným MP4 přehrávačům pohodlné sledování videí a prohlížení fotografií ve vysoké kvalitě a v různých formátech.

Za zmínku také stojí tří-osové gyro, akcelerometr, senzor okolního osvětlení při nahrávání videa, mikrofon, fotoaparát a v neposlední řadě i podpora Wi-fi technologie.
Apple iPod touch 32GB (4th gen.) v sobě kloubí vše, na co jsme dosud čekali! Pokud Vás nezaujal zrovna tento model, značka Apple Vám nabízí celou řadu dalších vychytaných přehrávačů, ze kterých si jistě vybere každý.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang