Arktida ve vaší kuchyni – skříňové mrazáky Whirlpool

Spotřebiče

Léto je sice pryč a než se vrátí, bude to ještě nějaký ten čas trvat, nicméně nejen zmrzlina a polárkový dort potřebují kvalitní zmražení. Proto bychom vám dnes rádi představili několik modelů skříňových (šuplíkových) mrazáků od společnosti Whirlpool, které vás svými vlastnostmi a cenami určitě překvapí.

V sekci skříňové mrazáky našeho internetového obchdou naleznete bohatou nabídku nejrůznějších typů skříňových, neboli šuplíkových mrazáků. Určitě se ale vyplatí podívat se na nabídku společnosti Whirlpool, která je na polí bílé techniky u nás rozhodně nejžádanější. Našim zákazníkům vycházíme vstříc a jejich výrobky pro vás ještě více zlevňujeme. Nejinak je tomu u skříňových mrazáků Whirlpool, jejichž cenová akce nabízí až 34%-ní slevy.

Modely jako WV1843 A+NFX či WV1600 A+NFW se mohou pochlubit tzv. šestým smyslem, který je zabudován do mnoha nejrůznějších výrobků bílé techniky společnosti Whirlpool. Tento systém vždy maximálně zjednodušuje práci s výrobkem a šetří váš čas i peníze. Výjimkou nejsou ani skříňové mrazáky Whirlpool. 6. smysl u mrazáků zabezpečuje rychlé zmrazování bez manuálního zásahu. Když tedy vložíte do mrazáku nové potraviny, 6. smysl spustí rychlomrazení a když jsou potraviny již perfektně zmražené, mraznička se sama automaticky přepne do normálního chodu, čímž šetří energie a tedy i vaše peníze. Úspora energie v porovnání s klasickou mrazničkou dosahuje celých 30%.

Model WV1843 A+NFX navíc disponuje tzv. “6. smyslem Total No Frost” se kterým se nadobro zbravíte povinnosti mrazničku odmrazovat. Tento patentovaný systém ve vaší ledničce zajistí rovnoměrné a dokonalé proudění vzduchu, snížení vlhkosti uvnitř mrazničky a hygienické uchování vašich potravin.

Už jsme se zmínili o šetření energie díky funkci 6. smysl. Nejnovější modely mrazniček Whirlpool navíc samozřejmě náleží do nejvyšší energetické třídy A+. Ostatní modely pak do třídy A, která se taktéž vyznačuje vysokou úsporou energie.

Do obliby se však tyto výrobky nedostávají jen díky svým schopnostem, ale také díky svému příjemnému vzhledu. Hladké zaoblené linie, snadno uchopitelná rukojeť, přehledné ovládání za pomoci jasných symbolů, to je prostě elegantní a uživatelsky přívětivý design všech mrazniček Whirlpool.

Do 24 hodin máte zmraženou jakoukoli potravinu na -18°C. I při výpadku elektřiny dokáží tyto mrazničky uchovat vaše potraviny po dlouhou dobu v mraženém stavu, k tomu ona skvělá cenová nabídka – není tedy už nad čím přemýšlet. Vyberte si z naší nabídky skříňových mrazáků Whirlpool. Vaše potraviny si přece zaslouží to nejlepší!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang