Ať za vás uklízí taky někdo jiný

Spotřebiče

Naplánujte úklid taky někomu jinému než sobě a nechte za sebe pracovat svého pomocníka iClebo Home Eco. Inteligentní robotický vysavač, který má nízkou spotřebu elektřiny a přitom se rychle nabíjí. Už nemusíte myslet na úklid a zametání, o to se postará iClebo Home Eco.

Robotický vysavač iClebo Home Eco se řadí mezi nejtišší robotické vysavače na trhu a tak vás nebude rušit ani při sledování vašeho oblíbeného pořadu. Nemusíte chodit ke svému vysavači, abyste ho zapnuli, ale můžete naprogramovat úklid pomocí dálkového ovladače a nastavit mu i doplňkové funkce.

iClebo Home Eco využívá inteligentního systému iClebo System 4, díky němuž chytře navrhne úklid podlahy. Precizní úklid zaručí několik desítek senzorů, které se postarají o nečistoty jak na koberci, tak na podlaze. Díky sedmi infračerveným senzorům detekuje překážky v daném prostoru a tím i minimalizuje nárazy jak do nábytku, tak i do stěn. Když by nedopatřením narazil do nábytku, určitě se nemusíte bát že by ho nějak poškrábal, nárazník je z měkkého silikonu, který tak zabrání poškrábání.

Dále se vysavač iClebo Home Eco může pochlubit Upper-bumper senzorem, který minimalizuje uvíznutí vysavače pod nábytkem či gaučem. Postaví-li se vysavači do cesty nějaká nerovnost, není problém, poradí si i s jeden a půl centimetrovým přejezdem, ale pokud chcete aby přejížděl jen prahy do výšky jednoho centimetru, i to lze nastavit, záleží jen na vás, kde budete chtít uklidit. Jakmile váš vysavač iClebo Home Eco skončí s úklidem, stačí jen opláchnout nádobku a snadno vyčistíte i chlupy od vašeho domácího mazlíčka z rotačního kartáče.

Snadná údržba, nízká spotřeba energie, rychlý úklid domácnosti a to vše díky robotickému vysavači iClebo Home Eco, tak co si víc přát, pomůže vám doma a tak máte čas i na svůj oblíbený pořad, který byste jinak nestihli.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang