Navigace do auta

S navigací v autě již není možné při cestách zabloudit. Anebo je to přinejmenším méně pravděpodobné. Navigace může být skvělým pomocníkem pro ty, kdo se vydávají do neprobádaných území. Jak vybrat takovou, která přinese kvalitní službu za rozumnou cenu?

Nástěnné držáky pro TV

Existují dva typy lidí: ti, co mají televizi na stolku a ti, co ji mají na držáků. Právě těm druze jmenovaným je určen tento průvodce nástěnnými držáky pro televize. Jak nástěnný držák vybrat, jak ho koupit a jak ho nainstalovat?

Myši

Pro ovládání notebooku již není potřeba žádné externí příslušenství. Mnoho uživatelů však preferuje komfort, který jim poskytuje používání myši. U stolních počítačů se pak člověk bez těchto zařízení jednoduše neobejde. Jak vybrat myš do kanceláře a jak na hraní videoher a na jaké parametry se zaměřit?

Mp3 a mp4 přehrávače

Zvukový a audiovizuální obsah si lze vychutnávat mnoha způsoby a jedním z nich je použití mp3, respektive mp4 přehrávače. Co je o těchto přehrávačích třeba vědět a jak se dají sehnat?

Mobilní telefony

Těžko si lze představit život bez mobilu. Zdaleka se již nejedná jen o přenosný telefon, ale i přenosný počítač, fotoaparát, videokameru či hudební přehrávač. Vzhledem k obrovsky široké nabídce je ovšem výběr nového mobilu velmi komplikovaný. Jak se v návalu různorodých produktů zorientovat a jak zjistit, který mobilní telefon je ten pravý?

Minivěže

Pokud člověk shání HiFi soustavu pro ozvučení menší místnosti, může být chytrým řešením koupě takzvané minivěže. Ta umožňuje přehrávání disků, poslech rádia a spoustu dalších funkcí, aniž by zabírala mnoho prostoru. Co všechno minivěže umí a jak si poradit s nákupem?

Mikrověže

Pro ozvučení malých místností se perfektně hodí takzvané mikrověže. Jedná se o typ HiFi věží, které sice zabírají minimum místa, ale i přesto poskytují veškeré důležité funkce. V jakých případech se poohlédnout po mikrověži a co je při výběru podstatné?

Rádiobudíky

Jak nikdy nezaspat, ale přitom se vždy budit s co nejvyšším komfortem? Stačí používat radiobudík. Ten nabízí buzení oblíbenou hudbou a jej možné i spárovat s telefonem. Co dalšího radiobudík umí a jak si poradit s jeho výběrem?

Mikroskopy

Pro ty, kdo někdy zatouží nahlédnout do světa, který je příliš malý na to, aby byl viditelný lidským okem, je mikroskop ideálním pomocníkem. Při nákupu mikroskopů si lze zvolit mezi amatérskými a profesionálními zařízeními a nabízí se i celá řada poloprofesionálních. Co dalšího je o mikroskopech klíčové vědět?

Rádia

Doma u snídaně, v autě cestou do práce anebo kdykoliv jindy – vždy je vhodná chvíli naladit si svou oblíbenou rozhlasovou stanici. Ta zní o to lépe, když hraje z oblíbeného přijímače. Jak vybrat do pravé rádio do jakékoliv situace?