Nosiče lyží

Ať už se člověk vydává lyžovat do Alp či do Krkonoš, je velmi pravděpodobné, že se mu bude hodit kvalitní nosič lyží. Jak jej vybrat a jak s ním zacházet?

Disky

Disk je nedílnou součástí kola od automobilu a jelikož se jedná o velmi viditelný prvek, je potřeba aby vypadal dobře. Jak postupovat, když je potřeba zakoupit nové disky?

Čistící prostředky

O čistotu automobilu je třeba pravidelně pečovat. Jednou možností je zajet s autem do myčky, avšak někdo je raději, když má údržbu ve vlastní režii. Jak si poradit s mytím automobilu a v jaké čistící prostředky vložit důvěru?

Chladící tašky a boxy

Ti, kdo se vydávají na delší cestu autem, zajisté ocení možnost uložit si potraviny tak, aby se nezkazily. Na to se skvěle hodí chladící tašky či chladící boxy. Jak si správně vybrat?

Autožárovky

Tento článek si posvítí na téma autožárovek. Jaké jsou druhy autožárovek, jaké se k nim vztahují předpisy a co ostatní je o nich potřeba vědět?

Autopojistky

Pojistky jsou pro fungování automobilu zcela zásadním komponentem. Co je o autonomistkách potřeba vědět?

Autolednice

Pokud se člověk chystá na delší cestu autem a hodlá si s sebou vzít něco k snědku či k pití, určitě se mu bude hodit kvalitní autolednička. Co je při výběru podstatné a na co si dát pozor?

Autobaterie

Stalo se to snad každému a rozhodně to není příjemné. Autobaterie se zkrátka občas vybije a často se to stane naprosto neočekávaně. Jak si s takovou situací poradit a jak na nákup autobaterie?

Antény

Dlouho chvíli v dopravní koloně může skvělé zkrátit poslech hudby nebo zpráv. Rádiový signál ovšem samozřejmě nelze přijímat bez antény. Kde sehnat anténu do auta a jak ji správně vybrat?

Nosiče kol na zadní dveře

Přepravu jízdních kol lze realizovat mnoha různými způsoby. Dají se využít nosiče na střechu, nosiče na tažné zařízení anebo třeba nosiče na zadní dveře. Jak nosiče na zadní dveře fungují a jak s nimi pracovat?