Autodoplňky

Více informací

Pro motoristy nabízíme autodoplňky včetně sekce nosiče na kola, střešní boxy, střešní nosiče, autobaterie a další

V letní sezóně každý cyklista ocení funkci nosiče na kola, který Vám usnadní výlety. Nosiče na kola se vyrábějí v několika variantách nosiče kol na střechu, nosiče kol na kouli, nosiče kol na zadní dveře, nosiče kol do vnitřku auta. Pro zimní výlety oceníte střešní boxy, které u nás najdete v mnoha provedeních od firmy Thule. Střešní boxy jsou rozděleny do podkategorie Jetbag Apollo, Thule Atlantis, Thule Pacific, Thule Spirit. Rozdělení je dle výbavy a typu střešního boxu.

Již Vám nefunguje Autobaterie?

Již mnoho let našim spokojeným zákazníkům nabízíme akční autobaterie. Naše levná nabídka autobaterií zaujme zcela jistě i Vás. Autobaterie, které nabízíme, jsou od nejlepších značek. Značka autobaterie Varta má své dobré jméno nejen mezi autobateriemi v ČR, ale i po celém světě.

Autobaterie Varta či autobaterie Banner jsou nabízeny v několika typových řadách. Značka Varta má tři základní řady. Pro výkonné motory nebo dieselové motory řadu Varta Silver Dynamic, pro středně výkonné motory řadu Varta Blue Dynamic a pro slabé motory nebo stará auta Varta Black Dynamic. Nabídku doplňují výrobky Varta Mobil, Asia a Standart.

Tuning doplňky

Úprava automobilu pomocí tuningu a tuning doplňků je velmi jednoduchou a efektní zálibou mnoha lidí. Tuning exteriéru auta nabízíme v sekcích exteriérové osvětlení, sportovní výfuky, rámy a nášlapy a tuning drobného exteriéru jako jsou koncovky, kryty kol a další.

Tuning interiéru je vymezen na skupiny autodoplňky a hračky, interiérové osvětlení, vypínače, budíky a přístroje a poslední skupinou je drobný tuning interiéru, kam například patří koberečky, řadící páky, kryt ruční brzdy, potahy sedadel apod.Pan Nákupka doporučuje

Novinky na Nakupka.cz

TOP kategorie

TOP značky

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist