Hasicí přístroje

Říká se, že je třeba doufat v nejlepší a zároveň být připraven na nejhorší. To je důvod, proč by každý řidič měl ve svém vozu mít bezchybně fungující hasicí přístroj. Jak si poradit s nákupem hasicího přístroje do auta?

Exteriérové osvětlení

Při výběru exteriérového osvětlení se zákazníkům nabízí široká škála různých produktů. Jak se zorientovat v nabídce a jak správně nakoupit?

Pneumatiky dodávkové

Ti, co hledají kvalitní a spolehlivé pneumatiky pro sovu dodávku, mají na výběr z velkého množství produktů. Jak se v široké nabídce dodávkových pneumatik neztratit a jak vybrat perfektní pneumatiky?

Nosiče lyží

Ať už se člověk vydává lyžovat do Alp či do Krkonoš, je velmi pravděpodobné, že se mu bude hodit kvalitní nosič lyží. Jak jej vybrat a jak s ním zacházet?

Disky

Disk je nedílnou součástí kola od automobilu a jelikož se jedná o velmi viditelný prvek, je potřeba aby vypadal dobře. Jak postupovat, když je potřeba zakoupit nové disky?

Čistící prostředky

O čistotu automobilu je třeba pravidelně pečovat. Jednou možností je zajet s autem do myčky, avšak někdo je raději, když má údržbu ve vlastní režii. Jak si poradit s mytím automobilu a v jaké čistící prostředky vložit důvěru?

Chladící tašky a boxy

Ti, kdo se vydávají na delší cestu autem, zajisté ocení možnost uložit si potraviny tak, aby se nezkazily. Na to se skvěle hodí chladící tašky či chladící boxy. Jak si správně vybrat?

Autožárovky

Tento článek si posvítí na téma autožárovek. Jaké jsou druhy autožárovek, jaké se k nim vztahují předpisy a co ostatní je o nich potřeba vědět?

Autopojistky

Pojistky jsou pro fungování automobilu zcela zásadním komponentem. Co je o autonomistkách potřeba vědět?

Autolednice

Pokud se člověk chystá na delší cestu autem a hodlá si s sebou vzít něco k snědku či k pití, určitě se mu bude hodit kvalitní autolednička. Co je při výběru podstatné a na co si dát pozor?