Nosiče na kola


Pan Nákupka doporučuje

Nosiče na kola

Nevíte, jak nejvhodněji přepravovat jízdní kola? Nejlepším způsobem přepravy jsou nosiče na kola, které hravě přimontujete na střechu, zadní dveře, tažné zařízení, popřípadě je můžete mít i uvnitř automobilu. S Nakupkou.cz prostě není nic nemožné! Nabízíme nosiče na kola značek Thule, Garmin a Mont-Blanc – kvality se tedy opravdu bát nemusíte. Zajímá vás víc? Pak čtěte dál. Z našeho sortimentu si zajisté vybere každý.

Jaké nosiče na kola nabízíme a jak vybrat?

Důležitým kritériem pro výběr nosiče na kola jsou parametry vašeho vozidla, protože ne každý nosič musí vašemu čtyřkolovému miláčkovi padnout. V neposlední řadě byste měli také myslet na to, kolik kol budete přepravovat a jak často. Podle toho je nutné vybrat tuhost nosiče. O svá kola se v žádném případě nemusíte bát, nosiče na kola jsou totiž vybaveny bezpečnostními systémy.

Střešní nosiče na kola mají výhodu v tom, že se kola při přepravě neušpiní. Na druhou stranu u tohoto druhu nosiče na kola se nesmíte bát ceny. Jsou vyráběny z lehkých, ale tuhých materiálů, takže je jejich instalace snadná a zároveň jsou stabilní.

U nosiče kol na tažné zařízení se objevuje výhod více. Tento typ nosiče na kola se dá uchytit téměř na každé vozidlo, jeho montáž je velice snadná, je zkonstruován pro větší počet kol a dá se taktéž použít jako přídatný úložný prostor.

Největší výhodou nosiče kol na zadní dveře je skladnost. Pokud nosič momentálně nepotřebujete, není problém ho jednoduše sundat a uložit do garáže či sklepa. Tyto nosiče na kola jsou totiž na vozidlo připevněny gumovými držáky.

Výhodou nosiče na kola v interiéru vozidla, je především to, že máte jízdní kola pod kontrolou po celou dobu přepravy a nemusíte se bát případného poškození či odcizení. Za žádné situace se s koly v tomto typu nosiče nemůže nic stát.

Články ke kategorii nosiče na kola:

Thule! Opět vyřešeno!

Máte jen osobní vůz, na střeše střešní box, žádné tažné zařízení a touhu vyjet na dovolenu s kolem? Rozhodně nemusíte zoufat dlouho, jednoduché řešení nabízí Thule. Jako vždy je to řešení praktické a elegantní a vám nebrání nic v tom, abyste si užili volné dny přesně podle vašich představ! Celý článek ke skupině nosiče na kola si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Vybavte se na dovolenou! A hlavně nezapomeňte své kolo připravit na pořádnou jízdu!

Zkuste si vybavit jaké bylo počasí několik víkendů zpátky, a řekněte, jestli Vás teplé a slunečné dny nevylákaly na kolo. Určitě nejeden majitel kola oprášil sedlo a vyrazil na výlet. Takových výletů Vás čeká ještě mnoho a mnohdy také bude třeba přepravit nejen sebe na kole, ale také kolo na autě. Jakým způsobem, to si povíme dneska... Celý článek ke skupině nosiče na kola si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Pojízdný domov pro vaše věci - střešní boxy a nosiče na auto

Nejen v zimním období si na své automobily montujeme "domovy" pro celou řadu věcí, které potřebujeme převést třeba na zimní dovolenou na hory. Kufr není černá díra, do které se vejde cokoliv. Šikovné střešní boxy či nosiče nejrůznějších druhů a pro nejrůznější potřeby dokáží ušetřit mnoho místa a času a právě takové vám dnes chceme nabídnout. Stručného průvodce světem střešních boxů a nosičů na auto si přečtěte v dnešním článku. Celý článek ke skupině nosiče na kola si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Průvodce nosiči na kola

Jak přepravit jízdní kolo, když objevujete nová nebo dobře známá místa? Nezáleží jaké auto máte nebo jak chcete jízdní kola přepravovat, Thule nabízí řešení. A musíme dodat, že jsou lehká, bezpečná a stylová. Každý nosič kol je testován, aby dokázal čelit vnějším vlivům rok za rokem, aniž by ztratil některou ze svých funkcí. Tuto kvalitu uvidíte vždy, když budete váš nosič používat. Celý článek ke skupině nosiče na kola si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist