Autolékárnička může zachránit nejen Váš život, ale i Vaše peníze

Auto-moto

Od 1. ledna 2011 je povinný nový obsah autolékarniček. Je tedy jasné, že shánění nové verze lékarničky se nevyhne žádnému motoristovi. A Nákupka je samozřejmě v pohotovosti a má pro Vás v nabídce připravenou autolékarničku dle platné vyhlášky!

Přeci se po Vánocích nenecháte hned chytnout, jenom proto, že jste nákup lékárničky odkládali do poslední chvíle. Spolu s Nákupkou máte možnost nakoupit lékarničku již dnes, bez zbytečného stresu a za skvělou cenu! A v čem bude například rozdíl? Nová verze by měla obsahovat termoizolační fólii, která může posloužit jako podložka či pokrývka a ochránit tak před prochladnutím. Nově přibude i resuscitační maska, namísto pouhé roušky. Můžeme být sebevíc připraveni na první pomoc, ale nakonec mnohé z nás, může překvapit panika, jíž podlehneme. Proto je nyní vyžadován i přehledný obrázkový a textový návod na poskytnutí první pomoci. Naopak z povinné výbavy lékárničky vypadne například zavírací špendlík.

Kromě autolékarničky by ve Vašem voze nemělo chybět ani například lano, hasící přístroj či hever. To vše najednou můžete samozřejmě objednat na Nákupce!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang