Automonitory top

Auto-moto

Na dlouhých trasách kamkoli si snad každý rád zpříjemní cestu hudbou. Patříte mezi milovníky filmů? Pak právě pro vás máme připraveny automonitory, díky kterým si můžete během své cesty pustit například svou oblíbenou komedii – samozřejmě pouze jako spolujezdec. V této kategorii nabízíme spolehlivé automonitory, které nepostrádají kvalitu. Výrobky jsou dodávány od známých výrobců, jako je např. JVC a SONY.

Jaké automonitory nabízíme a jak fungují?

Při dalekých cestách, kdy už vás nudilo jen tak koukat z okna a pozorovat krajinu, jste zajisté nejednou pomysleli na to, jaké by to bylo mít možnost si v autě pustit svůj oblíbený film či seriál. Nyní můžete proměnit své představy ve skutečnost! Automonitory jsou velice kvalitními přístroji, které je možno upevnit buď na přístrojovou desku, nebo zezadu na opěrku hlavy. Automonitory se mohou také propojit s přístroji navigace a vy tak budete moci svou cestu pohodlně sledovat.

Jaké funkce mohou automonitory mít?

Námi nabízené automonitory, jak už bylo řečeno, je možno umístit na přístrojovou desku nebo na opěrku hlavy. Instalační sada je součástí balení. Ovládání automonitoru není vůbec nic složitého, k dispozici jsou většinou sluchátka a dálkový ovladač. Automonitory se mohou napájet přes cigaretový zapalovač pomocí speciálního adaptéru. Jas, kontrast a další vlastnosti obrazu je samozřejmě možno nastavit manuálně. Přejeme příjemnou podívanou!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang