Barevné vážení: osobní váhy Sencor SBS

Domácnost a nábytek

Od digitálních osobních vah předpokládáme, že všichni očekávají přesné vážení s nejmenší možnou odchylkou, čitelný a velký displej a dostatečnou maximální váhovou kapacitu. To je standardem všech námi nabízených osobních vah. Přesto ale existují designové varianty, kterými se některé modely odlišují od ostatních. A právě takové bychom vám dnes rádi představili. Jedná se o digitální osobní váhy Sencor modelové řady SBS.

Osobní váhu má nejspíš každý z vás doma. Přiznejte se však: Vážíte se na ní rádi? Už vás slyšíme lamentovat, že vaše váha určitě váží špatně a ukazuje vám jiné cifry, než požadujete. Naše teorie zní: na pěkné váze se budete vážit o poznání raději. Firma Sencor je na poli osobních vah zdatným hráčem a ve své nabídce nabízí také velmi vyvedené barevné osobní báhy s květinovými motivy.

Modelová řada osobních vah Sencor SBS nabízí kvalitní váhy, které uspokojí i ty nejnáročnější. Maximální váhová kapacita těchto osobitých bah je 150 kg. Zvolit si však kromě kilogramů můžete další dvě váhové jednotky. Přesnost měření je pouhých 100 gramů. Údaje o své váze se dozvíte z velkého čitelného displeje. Co se údržby týče, tvrzené bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm je pro ni jako stvořené.

Podívejte se na naší nabídku osobních vah s osobitým designem. Vybírat si můžete z motivů různých barev a to červeného, žlutého, zeleného a modrého. Všechny tyto váhy mají jednotný, ultra tenký design a rozměry 290 x 290 x 27 mm. Váha samotných vah je pouhých 1,4 kg.

Pro náročné uživatele máme ještě jeden trumf na poli osobních digitálních vah. Model Sencor SBS 5000 je taktéž vyroben ve velmi pěkném designu, ale kromě klasického vážení tělesné hmostnosti nabízí také vážení tělesného tuku, objemu svalstva a také vody ve vašem těle. Před prvním vážením si jednoduše nastavíte váš věk, výšku a pohlaví. Váha má navíc paměť až pro 12 osob a tak se na ní může vážit celá vaše rodina i s příbuznými. Velkou předností této váhy je skutečně obrovský displej.

Nelíbí-li se vám vaše stará váha a neradi se na ní vážíte, vyberte si z naší nabídky moderních osobních digitálních vah tu nejlepší barevnou kombinaci. Odteď se už váhy stranit nebudete!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang