Máme pro Vás malou ochutnávku na léto. Bazén Tampa

Dílna, stavba a zahrada

Možná si budete ťukat na čelo a říkat si, že se v té Nakupce.cz snad úplně zbláznili! Ještě se všichni krčíme zimou v kabátech a oni už nabízejí bazény. Dobrá tedy, nebudeme vás přesvědčovat k urychlené koupi, ale popřemýšlet o ni není rozhodně na škodu a navíc je to zadarmo. A kdyby i to Vás obtěžovalo, tak se alespoň naladíme na léto, teplo a sluníčko.

Prvním předpokladem pro koupi bazénu je potřebný prostor, tedy nejlépe zahrada. Ale Vy co ji nemáte, můžete klidně pokračovat ve čtení. Takový bazén jako dárek jistě nikoho se zahradou neurazí. Výhradním distributorem je Marimex, který nabízí široký výběr nadzemních bazénů. Dnes se podíváme na nejprodávanější model, kterým je Tampa.

Výhodou tohoto bazénu je především jeho stavba-nestavba. Stačí totiž jen nafouknout horní límec a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody totiž udělá veškerou práci za Vás a bazén postaví. Až dojde na smutnou událost a bude potřeba bazén zazimovat, stačí ho jen vypustit pomocí vypoštěcího ventilu.

Model Tampa je nabízen v mnoha různých obměnách a velikostech. Z této nabídky si jistě vyberou všichni, kdo vlastní malou zahrádku či obrovskou zahradu.

Aby vám bazén sloužil co nejdéle a nejlépe, lze ho ještě doplnit o široké příslušenství. Velkou zábavu jistě zažijete s nafukovacím volejbalem, nafukovací houpačkou nebo s plovoucím stolním tenisem. Pro zajištění co nejdelší životnosti můžete bazén dopnit ještě o geotextilní podložku a pro čistou vodu přikoupit filtraci či svrchní plachtu.

Zatím se jedná jen o takovou malou ochutnávku, se zvyšujícími teplotami se můžete těšit na další nabídku a zajímavé články o bazénech všeho druhu!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang