Toužíte se v parném letním dni ochladit a nechcete zbytečně utrácet na koupalištích? Pořiďte si na svou zahradu vlastní bazén. Nadzemní bazény jsou levnou variantou zahradního koupání. Tyto venkovní bazény snadno nainstalujete. Desetitisícové ceny zapuštěných bazénů jsou zcela mimo ceny bazénů nadzemních. Bazény umístěné na zahradě potřebují pouze rovnou plochu ve velikosti bazénu a přívod elektřiny – v případě použití pískové nebo kartušové filtrace.

Jaké parametry mají nadzemní bazény?

Levné venkovní nafukovací bazény můžete pořídit v akci za cenu pod 2 000,- Kč. Nadzemní bazény s kovovou konstrukcí a výztužemi ocení i náročnější zákazníci. Velké oválné venkovní bazény umožňují svými rozměry skutečně komfortní letní koupání. Při výběru je dobré zvážit, zda zakoupit venkovní bazén s kartušovou filtrací nebo venkovní bazén s pískovou filtrací, která je velmi výkonná a udrží vodu křišťálově čistou. Přejete si zorganizovat u sebe doma bazénovou párty? Teď už to nebude problém.

Proč vybrat zahradní bazény Marimex?

Nafukovací zahradní bazény vynikají jednoduchou instalací a neskutečně příznivou akční cenou. Nadzemní bazény Marimex jsou nejkvalitnějšími bazény na trhu. Jiné značky, které se snaží nadzemní bazény Marimex napodobovat se těmto zdaleka nevyrovnají jak kvalitou, tak ani servisem.

Venkovní bazény Tampa mají své místo na trhu již mnoho let a jsou naprosto špičkou mezi nafukovacími bazény. Tampa je zkrátka bazén vhodný do každé zahrady a najde si své příznivce snad u všech majitelů zahrádek. Spojení Marimex Tampa neodmyslitelně patří k sobě a proto Marimex vlastní i ochrannou známku pro spojení s bazény. Bazény Orlando jsou vynikající díky své pevné a tuhé konstrukci. Kvalitní materiály venkovního bazénu Orlando překvapí díky jeho nízké akční ceně a moderní konstrukci.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang