Bezdrátová technologie u mixéru? Proč ne!

Spotřebiče

Už přímo nenávidíte všechny ty kabely, šňůry a dráty od spotřebičů, které vždy odněkud vyčuhují a stále někde překáží? Omezují Vás při práci a zkrátka Vám otravují život? Co takhle řešení v podobě bezdrátového mixéru? Co Vy na to? Pojďme se podívat ale na všechny jeho přednosti!

Takže pěkně popořadě. Představujeme Vám Ponorný mixer Philips HR 1378 Aku. Již podle názvu, si bystrý čtenář všimne, že se jedná o bezdrátový ponorný mixér. Všechny ty šňůry jsou prostě nahrazeny výkonnými Li-ion akumulátory o síle 7,2 V s provozní dobou až 20 minut. Čas akorát na to, připravit si nějakou dobrotu.

Tento tyčový mixér je určen i pro sekání potravin a je dodáván spolu s nádobou na mixování o objemu 1 litr. Ostří s dvojitým účinkem, kterým je mixér vybaven seká vodorovně i svisle. Spojení mixéru a sekáčku postihne téměř veškeré činnosti spojené s přípravou pokrmů. Vy si tak doma pomocí tyčového mixéru můžete připravit ovocné šťávy, mléčné koktejly, omáčky, polévky, vytvořit si například lívancové těsto anebo připravit nějakou baštu pro Vaši malou ratolest. A čím Vám poslouží sekáček? Ten je určen k sekání potravin jako jsou ořechy, maso, cibule, tvrdý sýr, česnek a pomocí vroubkovaného ostří lze drtit i led. Uvidíte, jak se Vaše práce v kuchyni zrychlí.

Ponorný mixer Philips HR 1378 Aku je vždy připraven k použití, stačí jen sejmout z nabíjecího zařízení a můžete začít! Tento model je navíc ještě vybaven velice pěknou modrou kontrolkou nabíjení, takže máte o stavu nabití přehled. Navíc se nemusíte bát nechtěného zapnutí, protože bezpečnostní vypínač pro zamezení nechtěného zapnutí Vám v tom zabrání. Jistě se Vám nejdenou stalo, že po mixování zbyly důkazy všude okolo. Fleky na lince, na oblečení, zkrátka všude a na všem, co bylo v dosahu mixéru. Tím, že Ponorný mixer Philips HR 1378 Aku má kryt, proti odtřiku od nožů, nemusíte se již takové pohromy obávat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang