Bezpečná zábava pro děti

Dílna, stavba a zahrada

Nemůžete své děti večer dostat do postele a donutit je spát? Nevíte, jak je utahat, aby usnuly jako miminka? Pořiďte jim trampolínu!

Při výběru trampolíny pro děti je nutné myslet především na jejich bezpečnost. Úrazy po pádech z trampolíny jsou časté a bývají vážné. Pády a úrazy efektivně eliminuje trampolínový set Spartan basic 140 cm. Jedná se o trampolínu s ochrannou sítí, která dokáže zabránit nechtěným pádům a nehodám. Nejenže má tato trampolína po obvodu speciální síť, stabilitě a bezpečí navíc svědčí i šest nohou, na kterých trampolína pevně stojí.

Trampolína s ochrannou sítí Spartan basic 140 cm má průměr 140 cm a výšku včetně sítě též 140 cm. Je určená pro děti s hmotností do 40 kg. Aby se děti ani uvnitř sítě nezranily, má trampolína po obvodu připevněn speciální ochranný polštář. Hodí se jak pro venkovní prostory, tak i pro ty vnitřní, jelikož nezabere příliš mnoho místa.

S trampolínou s ochrannou sítí Spartan basic 140 cm můžete nechat své děti vyvádět a přitom se nemusíte bát o jejich bezpečí. Zaručujeme, že po takovém cvičení budou děti v noci spát jako dudci.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang