Ledničky, mrazničky

Kombinovaná chladnička Goddess RCC0161GRS8

Kombinovaná chladnička

NORDline RQ 52WC A+

  • energetická třída A+
  • noFrost provedení
  • lED displej s dotykovým ovládáním
29 887 Kč
23 706 Kč
Více
Chladnička NORDline RD 205L A+

Chladnička

NORDline RD 205L A+

  • automatické odtávání
  • termostat
  • nízká spotřeba
8 883 Kč
7 995 Kč
Více

Pan Nákupka doporučuje

Ledničky, mrazničky

Žádná domácnost se nedokáže obejít bez ledničky či mrazničky. Pokud si zařizujete bydlení a hledáte moderní a spolehlivou ledničku, jste tu správně. Stará lednička dosloužila a vy potřebujete novou? Žádný problém! Z našeho sortimentu si zajisté vybere každý. V kategorii ledničky, mrazničky nabízíme velice kvalitní výrobky celosvětově známých značek, jako je např. AEG, Electrolux, Zanussi, BOSCH a mnoho dalších. Stačí si jen vybrat!

Jaké ledničky, mrazničky nabízíme a jaké jsou jejich přednosti?

Nakupka.cz nabízí velice široký sortiment ledniček a mrazniček, ze kterého budete jednoduše uneseni. Jako první se vám představují klasické kombinované ledničky, mrazničky, které vás zajisté nezklamou. Kombinované ledničky mají umístěný mrazák buď ve své horní části, nebo dole. Nízká spotřeba a praktičnost je bezpochyby jejich velkou výhodou. Pokud se domníváte, že mrazák by pro vás byl pouhou zbytečností, jsou tu pro vás jednodvéřové ledničky nejrůznějších rozměrů. Pokud byste si přeci jen potřebovali něco zmrazit, tyto ledničky jsou vybaveny malými mrazáky, kam se několik věcí bez problémů vejde.

Pokud jste milovníci jídla a jste nejraději, když je v domácnosti pořád něco k snědku a ještě raději, když je toho hodně, pak jsou pro vás tou správnou volbou americké ledničky, mrazničky. Součástí těchto lednic může být i vinotéka. Americké ledničky jsou jedinečné díky speciálním systémům na vnější straně dveří. Tato chladící zařízení mohou vydávat ledové kostky, ledové tříště či studenou pitnou vodu. Většina amerických ledniček patří do energetické třídy A, což jistě oceníte, tato třída je totiž velice úsporná.

Mezi další, námi nabízené ledničky, mrazničky, patří ledničky bez mrazáku, vinotéky a vitríny, pultové mrazáky, skříňové mrazáky a samozřejmě různá příslušenství. Neváhejte a nechte se zatáhnout do mrazivého světa, kde se vám zajisté bude líbit.

Články ke kategorii ledničky, mrazničky:

ELEKTRO + ECO + KORUNKY Novinky v Evropské komisi A+++

Elektrická energie má neustálou tendeci zvyšovat ceny a také se tak děje. Při koupi nové ledničky nebo mrazničky je rozhodujícím faktorem úspornost a spotřeba elektrické energie. Technický vývoj jde kupředu a v posledních letech se při vývoji nových technologických zázraků hledí i na ekologický dopad na matku přírodu. Nově vyvíjené chladicí spotřebiče nespolikají tolik drahého proudu a šetří ovzduší. Celý článek ke skupině ledničky, mrazničky si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

CO JE TO? SLOVNÍČEK WHIRLPOOL

Kupujete novou myčku, pračku nebo ledničku? Kromě rozměrů ničemu v tabulce parametrů nerozumíte? Je to způsobeno anglickými názvy různých programů a funkcí, které mají ulehčit naší práci a zpříjemnit nám život. Whirlpool je předním výrobcem bíle techniky a tak stále modernizuje a přemýšlí, jak nám, uživatelům zpříjemnit práci. Přinášíme vám tedy exkluzivní slovníček, ve kterém popíšeme tyto funkce a prozradíme, k čemu jsou dobré. Celý článek ke skupině ledničky, mrazničky si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Než koupíte chladničku

Před samotným nákupem, bychom si měli promyslet, jaká vlastně chladnička má být a co od ní očekáváme. Na trhu se objevují některé typy: jednodvéřové, s mrazícím prostorem, dále kombinované s umístěním mrazáku dole nebo nahoře a chladničky amerického typu Celý článek ke skupině ledničky, mrazničky si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

6. smysl

U spotřebičů značky Whirlpool se setkáte u praček, myček, chladniček a spotřebičů na vaření s tzv. šestým smyslem, který je na výrobcích označován také originálním logem 6th sense. Co vlastně tento šestý smysl znamená? A v čem jsou výrobky s tím to systémem lepší? Pojďme se podívat na podrobný výklad šestého smyslu tak, jak ho popisuje výrobce a tak, jak ho budeme u produktů Whirlpool chápat my, spotřebitelé. Celý článek ke skupině ledničky, mrazničky si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist