Myčky nádobí

Myčka Fagor LVF-​27 A

Myčka

Fagor LVF-27 A

  • energetická třída A+++
  • 8 mycích programů + automatika
  • mimořádně tichý chod
14 990 Kč
Více
Myčka Beko DFS 28020 X

Myčka

Beko DFS 28020 X

  • ochrana WaterSafe
  • bezkartáčový motor BLDC
  • systém Glass Care
11 990 Kč
9 990 Kč
Více

Pan Nákupka doporučuje

Myčky nádobí

V dnešní moderní době, kdy si každý člověk chce co nejvíc ulehčit kteroukoli práci, není divu, že mnoho domácností má doma myčku nádobí. Ještě mezi takové domácnosti nepatříte, ale přemýšlíte o tom? Pak jste tu správně! Nabízíme velice kvalitní myčky nádobí od těch nejkvalitnějších výrobců, jako je např. AEG, Electrolux, BOSCH, Zanussi či Whirlpool. V této kategorii naleznete několik druhů myček nádobí, příslušenství k nim, ale i mnohé další zajímavé výrobky.

Jaké myčky nádobí nabízíme a co vám ulehčí?

Pokud jste se rozhodli od tohoto okamžiku patřit mezi šťastné majitele myček nádobí, věřte, že Nakupka.cz bude tím nejlepším průvodcem a poradcem při tomto nelehkém výběru. Přiblížíme vám jednotlivé druhy myček a dalších výrobků co nejpodrobněji, avšak obecně. Myčky nádobí už na vás čekají. Pokud si budete přát o jednotlivých druzích více informací, stačí se podívat do jednotlivých kategorií.

Jako první představujeme 60 cm široké myčky nádobí, které vás zajisté ohromí svou prostorností a vysokým výkonem. Zakoupit můžete jak vestavěné, tak volně stojící myčky nádobí. Pokud máte obavy, že si nebudete moci myčku pořídit, protože na ni máte málo místa, již se nestrachujte. Připravili jsme pro vás 45 cm úzké myčky nádobí, které se vejdou i na velmi malá místa. Opět si můžete vybrat mezi volně stojícími a vestavěnými. To, že jsou tyto myčky nádobí menší, v žádném případě neznamená, že by měly být snad méně výkonné či spotřebovávat více energie k dosažení stejného výkonu, jako širší myčky nádobí.

Pokud vám nevyhovuje žádný z těchto dvou typů myček, neobávejte se ničeho. V kategorii ostatních myček nádobí si můžete vybrat ze spousty dalších rozměrů. A pro opravdové fajnšmekry tu máme něco speciálního – myčky nádobí se sporákem! Nevěděli jste, že něco takového existuje? Nakupka.cz vám přináší exkluzivní možnost zakoupit tohoto nenahraditelného pomocníka.

V kategorii myčky nádobí naleznete také příslušenství k myčkám či různé druhy dřezů.

Články ke kategorii myčky nádobí:

Nepostradatelný spotřebič!

Zatímco všichni vybírají a plánují dovolenou a víkendové pobyty, vy máte plnou hlavu zařizování nového bytu či řešíte stěhování? Pokud veškerý čas i peníze nyní investujete do nového bydlení, určitě se snažíte ušetřit každou korunu a spoustu času trávíte výběrem a porovnáváním produktů. Jeden už jsme ale vybrali za vás! Celý článek ke skupině myčky nádobí si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Šetřete ruce i peníze!

Ušetřit nějakou tu korunku se dá na ledasčems a ledaskde, ale mnohdy to znamená se uskormnit či omezit a to se už nám moc nechce. Přitom se dá snadno ušetřit i tam kde vám to bude dokonce i příjemné a usnadní vám to práci. Jen řekněte, jestli to nezní lákavě? Celý článek ke skupině myčky nádobí si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Myjte nádobí úsporně!

Stále se trápíte s ručním mytím nádobí a nezbývá vám na nic jiného čas, než nádobí umyjete a osušíte utěrkou? Přestaňte se trápit a svůj čas využijte efektivněji! Přenechejte mytí nádobí někomu kdo umí šetřit s vodou i energií. Celý článek ke skupině myčky nádobí si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Proč už můžete uspořádat velkou oslavu?

Chcete pozvat své přátele, ale po velké párty už nemáte sílu na nádobí a celý další den strávíte u dřezu? Tak to je minulost, myčka Whirlpool ADG 699/1 FD disponuje funkcí Odložené mytí a tak je možné nastavit, kdy myčka začne nádobí umývat. Stačí nastavit čas zapnutí a myčka se už o vše postará. Celý článek ke skupině myčky nádobí si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist