Pračky

Pračka Samsung WW 70K5210UW/LE

Pračka

Samsung WW 70K5210UW/LE

  • funkce Smart Check
  • energetická třída A+++
  • dvířka AddWash
15 990 Kč
Více
Pračka Zanussi ZWY 61005 WA

Pračka

Zanussi ZWY 61005 WA

  • technologie AirFlow proti zápachům a plísni
  • funkce odloženého startu
  • vysokotlaké trysky pro stálou čistotu dávkovače
8 400 Kč
6 690 Kč
Více

Nejprodávanější

Pračky

Ve skupině pračky máte na výběr produkty od několika výrobců AEG, Amica, Ardo... Označení Pračky akce najdeme u produktů, které byly dány do akční zlevněné nabídky, a jsou k dispozici v omezeném množství. Pro snadný výběr Vám zobrazujeme u produktu jejich online dostupnost na skladě.

Pračky jak vybírat?

Jako výchozí řazení produktů je nastaveno řazení dle oblíbenosti zákazníků. Produkty ve skupině Pračky mají v detailu karty vyplněné základní parametry, dle kterých se můžete orientovat.

Základní seřazení můžete změnit na porovnání cen Pračky a tím získáte přesnou představu v jakých cenách se výrobky dají koupit. Slevy a výprodeje jsou našim častým marketingovým nástrojem, doporučujeme je tedy využívat.

Pračky a parametrické hledání?

Pro snadný výběr produkt ve skupině Pračky máte k dispozici hledání dle parametrů. Ve výpisu produktů si zadáním parametrů, které vás zajímají, vytvoříte filtr s produkty. Zobrazené produkty již odpovídají vašim představám a můžete vybrat konkrétní výrobek.

Články ke kategorii pračky:

Pračka, která má svou tvář? Whirlpool Aquasteam 9701...

Mnoho lidí má tendence neživé věci personifikovat. Jistě nejste výjimkou, pokud ráno pozdravíte své auto a prohodíte s ním pár slov a ke svému mobilnímu telefonu máte více než vřelý vztah. Lidé si opravdu dokáží vytvořit citový vztah k různým neživým věcem, takoví plyšoví medvídci by mohli vyprávět. Takovým pomyslným medvídkem by se mohla stát i pračka od značky Whirlpool, který Vás na první pohled doslova očaruje... Celý článek ke skupině pračky si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Špinavé peníze asi nevypere, ale špinavé prádlo zaručeně ano!

O potřebě pračky ve Vaší domácnosti není potřeba nějak dlouze psát a ujišťovat Vás o její koupi. Vířivé pračky ve Vaší domácnosti už všichni vyměnili za automatické s bubnem, ale i ty už nám pomalu také mnohdy dosluhují. A právě nyní nastává ten pravý čas poohlédnout se po nějakém novém modelu. Jeden tip Vám přinášíme právě dnes! Celý článek ke skupině pračky si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist