50 000 kg adrenalinu – Bojový tank T-55, nebo T-72

Sport a outdoor

Toužíte po zcela jedinečném zážitku? Nebo chcete zažít něco originálního? Věříme, že vás, případně obdarovaného oslavence, mile překvapíme.

Na nakupka.cz se můžete povozit v luxusním sportovním automobilu, Hummeru, bondovském Aston Martinu, Audi R8, ale také například ve “wéerikskovém” Subaru Impreza. Máme pro vás však připravenou jízdu vašeho života. Ne každému se poštěstí si alespoň chvíli sednout za “volant” bojového tanku.

Co je tedy vůbec obsahem programu Bojový tankT-55, nebo T-72? Během 3 hodin se dozvíte mimo jiné spoustu užitečných informací z historie, včetně názorné prohlídky jednotlivých modelů, seznámíte se technickými údaji tanku a poté již bude mít hodinu na pořádnou jízdu. S sebou si můžete přibrat také známé či kamarády/ky. Pro případ, že vás přepadne hlad nebo chuť či se budete chtít zahřát, je pro vás také připraven vynikající gulášek a pro uchování vzpomínek i památeční diplom absolvování akce.

Tento adrenalinový program je určen nejenom milovníkům vojenské techniky, ale také pro nadšence čehokoliv na kolech (případně pásech). Pokud vám však jízda po zemi přijde příliš přízemní, můžete se podívat na patro Dárky vzduch. I zde je totiž spousta adrenalinem nabitých programů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang