Bota vyhřívací masážní ETA 2325

Oblečení, obuv a doplňky

Přemýšlíte už dnes co komu koupit pod vánoční stromeček? Nevíte si rady co dědečkovi či babičce? Vyhřívací a masážní bota ETA je nejvhodnější dárek pro Vaše blízké, zejména pro ty kteří bydlí v chladném domě. Již nyní zahřála vyhřívací a masážní bota ETA mnoho nohou a stává se velmi oblíbeným dárkem. Vyhřívací a masážní bota ETA je jakýsi vak na obě nohy zároveň. Uvnitř je bota z příjemného hřejivého materiálu, který je vyjímatelný, snadno pratelný a zahřeje sám o sobě i bez elektřiny.

Z venku je bota černá, uprostřed má upínací pásek, který zabraňuje zbytečnému úniku tepla. Na pravé straně boty je umístěna kapsička na ovladač, kvůli které již ovladač nebudete muset stále hledat.

Velikost boty je vhodná pro všechny velikosti nohou. ETA 2325 a masážní je stejnoměrně vyhřívaná, ovládá se velmi snadno ovladačem, který má 2 stupně intenzity masáže (silné, slabé) a vyhřívání s vypínačem on/off.

Pokud si vaši blízcí rádi v zimních dnech hoví v křesle při četbě knih, je tato vyhřívací a masážní bota ideálním zpříjemněním zimního dne.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang