Buďte multifunkční

Spotřebiče

Každá hospodyňka se v kuchyni neobejde bez všemožných pomocníků, hrnců, pánví a podobně. Všechno ale zabírá spoustu místa, s některými věcmi je hodně práce při čištění nebo jsou špatně skladné. Tomu všemu může být konec.

Co kdybysme vám řekli, že můžete mít jediného pomocníka, který zvládne většinu jídel? Že to není možné? Ale je.

Jedná se o praktický multifunkční fritovací hrnec Concept CK-7070 7X7, který vám opravdu ušetří spousta místa v kuchyni. Umožňuje totiž 7+1 různých způsobů přípravy pokrmů. Můžete v něm smažit, kdo by odolal třeba řízku? 

Dno je dostatečně velké, abyste mohli připravit třeba čtyři najednou. Dále můžete vařit brambory, polévky, těstoviny, rýži nebo třeba i ovocné a houskové knedlíky. Problémem samozřejmě není ani grilování či zapékání.

Další výhodou je možnost vařit v páře. Hrnec je vybavený mřížkou, která vám umožní vařit zdravěji. Připravená zelenina tak neztratí barvu ani cenné vitamíny. A co víc?

V multifunkčním hrnci Concept CK-7070 7X7 můžete dokonce připravit i oblíbené fondue. Večery si tak můžete zpříjemnit třeba sladkou verzí a to různým ovocem v rozpuštěné čokoládě, nebo klasickou verzí s rozpuštěným sýrem.

Teplotu lze u hrnce nastavit od 60 do 190 °C a také disponuje protiskluzovými nožičkami. S tímto multifunkčním hrncem zvládnete připravit nepřeberné množství pokrmů a nezabere téměř žádné místo, co víc si přát?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang