Buďte připraveni na sníh

Auto-moto

Pokud se v zimě chystáte na hory, tak se určitě vyplatí být předem připraven. A nejen na hory. Vždycky je důležité mít v kufru připraveny sněhové řetězy, tak proč si je v klidu nepořídit už teď? Nebudete pak muset být nervozní, zda ten kopec vyjedete nebo ne. Zkrátka bezpečnost na prvním místě.

Dnes pro vás máme tip na sněhové řetězy Pewag SNOX PRO SXP 530, které vám zaručí tu nejvyšší míru bezpečnosti a pohodlí a to za všech sněhových podmínek. Tyto kvalitní řetězy spojují všechny výborné vlastnosti plnohodnotného sněhového řetězu, s doposud nevídaným komfortem při montáži a nejvyšší mírou tichosti chodu.

Předností těchto řetězů je, že správné dopnutí je provedeno pomocí plně automatického systému, manuální dopínání tak už není nutné.

Dlouhou životnost řetězů vám zaručí řetězová síť ze čtyřhranných článků o síle 3,2 mm. Během jízdy systém uzamkne vratnou pružinu, optimální napnutí řetězu je automaticky regulováno. Jakmile zastavíte, systém vratnou pružinu opět odemkne a řetězy lze lehce stáhnout z pneumatiky.

Vše je rychlé, pohodlné a bez starostí. Sněhové řetězy Pewag SNOX PRO SXP 530 jsou ideální pro řidiče, kteří chtějí být připraveni pro všechny zimní případy.

K dostání jsou ve 29 velikostech, určitě tedy najdete tu správnou pro vaše pneumatiky. Navíc jsou řetězy dodávány v elegantním kufříku. Tak na nic nečekejte a buďte připraveni na sníh.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang