Čas na grilovačku

Dílna, stavba a zahrada

Počasí se konečně umoudřilo a venku už je povětšinou krásné počasí, sluníčko svítí a tak se nám nabízí spousta venkovních aktivit, které nám doteď počasí moc neumožňovalo.

Pokud nejste fanda bruslení, jízdy na kole a podobně, a spíš si radši s přáteli posedíte na zahradě, tak není nic lepšího, než uspořádat pořádnou grilovačku se spoustou dobrot. K tomu samozřejmě v první řadě potřebujete nějaký pořádný gril.

Dnes pro Vás máme tip na jeden takový. Jedná se o plynový gril GrandHall Maxim 427 Pearl Grey, který nalezne využití při rodinném posezení i při velké sešlosti s přáteli, díky velké grilovací ploše. Tento gril zaručuje jen špičkové materiály a perfektní zpracování, nestane se vám, že by třeba špatně doléhalo víko grilu a zdravotní nezávadnost použitých materiálů je naprostou samozřejmostí. Předností grilu je i jeho výjimečný design.

Tento gril nabízí moderní a hlavně zdravý způsob grilování. To umožňuje patentovaná technologie Cross-ray, která využívá umístění hořáků po stranách grilu naprosti sobě, čímž je zabráněno nežádoucímu odkapávání tuku z přípravovaného pokrmu přímo do plamene a tím vzniku nebezpečných látek.

S plynovým grilem GrandHall Maxim 427 Pearl Grey půjde grilování jedna báseň a pořádná zábava může začít.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang