CD, DVD, paměťové karty top

Mobily, PC a kancelář

Vlastníte digitální fotoaparát? Sháníte vhodnou paměťovou kartu či paměťový disk pro uložení vašich vzpomínek? Pak jste na správném místě. V kategorii CD, DVD, paměťové karty nabízíme několik možností, jak uložit a následně bezpečně uchovat vaše fotky, videa a jiná data, která chcete mít bezpečně uschována. Kvalita výrobků je opravdu vysoká, dodávají nám je výrobci těch nejspolehlivějších a nejznámějších značek, jako je např. Apacer, Hama, Panasonic, SanDisk a dalších.

Jaké CD, DVD, paměťové karty nabízíme a jak fungují?

Tato kategorie je rozdělena do několika podkategorií, kterými se zde budeme jednotlivě zabývat. Pokud se budete chtít dozvědět bližší informace o jednotlivých výrobcích, stačí otevřít příslušnou kategorii a je to! CD, DVD, paměťové karty mohou mít mnoho vlastností, které nás při výběru zajisté ovlivní. Velikost paměti, rychlost, kvalita…. těm byste při výběru měli věnovat zvýšenou pozornost. Důležité je také si uvědomit, pro který přístroj je daný paměťový produkt určen a jaký typ dat na něj chceme zapisovat.

V současné době nejpoužívanější formát paměťových karet je bezpochyby SecureDigital (SD). Tyto karty se používají do nejrůznějších zařízení, mají velice široké spektrum využití. Kromě digitálních fotoaparátů a digitálních videokamer, je možno je využít také do mp3 přehrávačů a přístrojů PDA. V kategorii CD, DVD, paměťové karty dále nabízíme MikroSD a MiniSD karty, které spolupracují jak s digitálními fotoaparáty, tak s mobilními telefony – tím to však nekončí.

Sháníte ultra-kompaktní paměťovou kartu s velkou kapacitou a vysoce rychlým datovým tokem? V kategorii CD, DVD, paměťové karty na vás čekají paměťové karty xD-Picture Card, které byly vyvinuty v souladu s potřebami moderní digitální fotografie. S nimi bude prohlížení hotových fotek jedna radost! Pokud jste majitelem digitálního fotoaparátu – zrcadlovky, zajisté vás budou zajímat paměťové karty Compact Flash (CF), které jsou používány většinou právě v zrcadlovkách. K dostání jsou běžně ve všech kapacitách až do 4GB. Karty Memory Stick (MS) od výrobců Sony a SanDisk, jsou charakteristické vysokou kapacitou, která je ideální pro fotografie a filmy s vysokým rozlišením. Přenos dat je také velice rychlý a tak nebudete těmito kartami zaručeně zklamaní.

V kategorii CD, DVD, paměťové karty dále nabízíme CD a DVD nosiče, sloužící především pro kvalitní zápis fotek, videí, filmů a jiných dat. Chcete mít jistotu, že když se vám rozbije počítač, neztratíte všechna svá důležitá data? Kromě CD a DVD disků se vám mohou hodit také flash disky o kapacitě několika GB.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang