ČERNÝ LAPAČ NEČISTOT Vysavač Daewoo RCC 250B, černý

Spotřebiče

Chcete nový vysavač, pěkný, malý ale výkonný? Myslíte, že malý vysavač nemůže být výkonný? Ale tato přímá úměra již dávno není pravdou. Stejně tak jako například u aut i malý vysavač Daewoo RCC 250B, černý je velmi výkonný. Je to nejlepší zástupce střední třídy vysavačů. Má všechnu výbavu jako mají jeho velcí kolegové, kteří jsou spíše neohrabaní a rozhodně v komoře zaberou více místa. Daewoo RCC 250B, je rozhodně designově velmi povedený. Daewoo vsadil na odkrytý styl a velká kolečka.

Je to normální vysavač. A přece je lepší než ostatní. Proč? Systém vícenásobných omyvatelných filtrů. Ne jeden. Více za sebou. To znamená žádné mikroby, žádní rostoči, žádné špinavé ponožky ze špatně vysátého koberce či podlahy. Sací síla. Vysavač Daewoo RCC 250B, černý má sací sílu až 480W. Myslím, že to už vás zvedne ze židle…Je univerzální. Stejně dobře vysaje plovoucí podlahu jako koberec a jako dlažbu. S kartáčem na čalounění, dostanete roztoče a drobečky ze svých křesel a sedačky. S prachovým kartáčem vysajete velmi jednoduše prach ze žaluzijí.

Bezsáčkový vysavač je pohodlný sám o sobě. Pamatuje jak se vám protrhnul sáček s prachem? To už se nestane. Zde není sáček a navíc velmi dlouho bude trvat než nádobu s objemem 3 litry zaplníte. Vysavač Daewoo RCC 250B, černý má indikátor naplnění, takže sám upozorní na své naplnění.

Potřebujete, aby váš vysavač uměl ještě něco? Vysavače Deawoo klasické i bezsáčkové, mají vše co je potřeba k dokonalému vysávání!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang