Čerstvá a chutná snídaně každý den

Spotřebiče

Zanedbávat snídani se nevyplácí a pokud do sebe člověk po ránu jen “kopne” kávu a letí do práce, tak ten den za to pak moc nestojí. Je lepší vstát o trochu dřív a připravit si pořádnou snídani, která nás nabije energií na celé dopoledne. Práce pak jde lépe od ruky a zkrátka to člověku i lépe myslí.

Pokud nejste fanda jogurtů a sladkých snídaní a radši si uděláte třeba vajíčka a k tomu toast, tak právě pro vás máme tip na šikovného pomocníka do kuchyně. Jedná se o topinkovač Catler TS 4011, se kterým budou vaše rána voňavá a velice chutná.

Topinkovač disponuje funkcí Lift and Look, která umožňuje automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoliv během pečení, bez nutnosti přerušení. Můžete tak snadno zkontrolovat stupeň opečení a připravit si tak toasty přesně podle vaší chuti.

Intenzitu opečení navíc ještě můžete nastavit elektronickým ovladačem v rozsahu 1 až 5. Praktický LED ukazatel vám zobrazí odpočítávání doby opékání.

Když je toast hotový, tak vám dá topinkovač vědět pomocí zvukové signalizace TOAST READY. Pokud by se vám ještě nezdál, tak pouze stisknete tlačítko A BIT MORE a toast se automaticky spustí do topinkovače na krátké dopečení.

S topinkovačem Catler TS 4011 připravíte toasty přesně podle vaší chuti a rána tak budou hned o něco příjemnější!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang