Cestování v čase s rychlovarnou konvicí?

Spotřebiče

Myslíte si, že jste moderní člověk ale občas se přistihnete, jak s úsměvem na rtech pozorujete předměty z let minulých a skoro byste si přáli přehrát si starou desku na gramofonu a vystavit si doma starou sifonovou láhev? Některé značky nám trochu té tradice a nejen české, umí připomenout i dnes, tak se na ně pojďme podívat!

O keramice v kuchyni už slyšíme snad jen ve spojení s pánvemi, kde se výrobci předhánějí v co nejnepřilnavějším povrchu. Značka Hyundai ale sáhla po keramice i při výrobě rychlovarné konvice. A co vzniklo?

Rychlovarná konvice Hyudnadi VKC 751 v keramickém provedení. Splňuje samozřejmě všechny nároky dnešní doby, ale svým květinovým a tradičním vzorem vás přenese daleko do minulosti! Objem konvice je 1 litr a má skryté topné těleso z nerezové oceli. Pro jednoduché zacházení je otočná o 360° a také je vybavena ochranou proti přehřátí.

Pokud byste raději trochu tradice, ale ne té české, sáhněte raději po konvici Sencor SWK 7001 v tradičním čínském stylu. Jedná se o ruční výrobu jistě vás mile překvapí i velmi tichý chod, díky silné vrstvě keramiky. 

Kabel lze samozřejmě schovat v podstavci konvice a ten tak nikde nepřekáží a nekazí celkový dojem z konvice. Objem této konvice je o trochu menší, konkrétně 0,7 litru. Stačí jen dokoupit pravý čínský čaj a násávat atmosféru dávných čínských časů!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang