Cestujte s dětmi v bezpečí a bez zbytečných starostí

Auto-moto

Ať jste maminkou, babičkou nebo tatínkem či dědečkem, chcete aby Vaše malá ratolest byla v autě v bezpečí. Bezpečné cestování lze zajistit autosedačkou, kterou v zemích EU nařizuje i zákon. A jakou autosedačku vybrat? Na to se můžeme teď společně podívat..

Autosedačky značky Britax Römer patří již tradičně k těm nejlepším a převyšují i zákonné bezpečnostní požadavky díky prvotřídním materiálům a extrémním testovacím podmínkám. Aby účinnost autosedačky byla co nejvyšší, je důležité, aby odpovídala hmotnosti Vašeho dítěte. Jenže taková hmotnost se právě u takto malých dětí rapidně mění.  Proto společnost Britax Römer přichází s variantou EVOLVA 1-2-3, jež se přizpůsobuje měnícím se potřebám podle růstu dítěte.

Autosedačka EVOLVA 1-2-3 doslova roste s dítětem. Tento model je vhodný pro děti od 9 měsíců do 12 let. Ideální je například i pro prarodiče, kteří vozí svá vnoučata různého věku.  A co všechno můžete očekávat od této autosedačky? Díky hlubokému a měkkému polstrování na bočnicích je dítě ochráněno proti bočnímu nárazu. Pro děti do 18 kg je autosedačka vybavena 5 ti bodovým bezpečnostním pásem, který lze nastavit jedním zatažením. Věřte, že umístění dítěte bude doslova rychlovka! Samozřejmostí jsou i výkonné ramenní opěrky, výškově nastavitelná hlavová opěrka a pásy a vodící prvky, které správně vedou pás při zapínání.

Pro pohodlí Vaší ratolesti lze upravit autosedačku EVOLVA 1-2-3 upravit do vzpřímené nebo nakloněné polohy. A aby i při dlouhém cestování mohlo po cestě mlsat, lze vysunout držáček na pití a tácek na jídlo. Všichni víme, jak můžu po takovém občerstvení sedačka dopadnout, ale nebojte,  potahy lze poté snadno vyprat.

V naší nabídce také naleznete model EVOLVA 1-2-3 Plus, který je navíc vybaven bezpečnostním systémem Click&Safe,který Vám pomůže svým zvukem ke správnému napnutí bezpečnostních pásů a Vašemu dítěti zajistí tak maximální bezpečnost. A pro Vaše maximální pohodlí umožňuje snadné sundání potahu bez potřeby vyvlékání pásů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang