Chladící tašky top

Sport a outdoor

Po dlouhé zimě se snad každý těší na hřejivé slunce a tropické teploty. Jenže když se tak stane, mnozí z nás se okamžitě začnou shánět po výrobcích produkujících chlad. Tento zdánlivý paradox vám pomohou vyřešit chladící tašky, které si pohodlně můžete vzít s sebou třeba na pláž nebo na koupaliště. V naší nabídce máme celou škálu barevných vzorů a typů, ze kterých si zajisté vybere každý. V kategorii chladící tašky nabízíme produkty značek Campingaz, Gio-Style a Singer.

Jaké chladící tašky nabízíme?

Z naší nabídky si můžete vybrat ze tří základních typů chladících tašek. Nabízíme chladící tašky přes rameno, které sice disponují menší objemovou kapacitou, za to jsou však nejelegantnějším řešením pro chlazení potravin. Prostě si je přehodíte přes rameno a můžete vyrazit. Chladící batohy na záda se výrobně uplatní na delší cestě v případě, že nevystoupíte z auta přímo na pláž. Jsou konstruovány jako klasické batohy, takže jejich použití je vlastně universální. Klasické chladící tašky s velkým objemem jsou podobné klasickým boxům, nicméně svým designem je určitě převyšují.

Jakou výhodu chladící tašky mají a jak se dají používat?

Chladící boxy mají určitě výhodu ve své prostornosti a větší objemové kapacitě, ale sami si představte, jak se s takovým plastovým boxem vydáváte na piknik do přírody nebo si ho berete s sebou k rybníku. Chladící tašky oproti nim nabízejí mnohem lepší komfort, co se skladnosti týče. Tašku si vezmete na záda nebo přehodíte přes rameno a můžete vyrazit. Chladící tašky jsou jednobarevné či dvoubarevné, ve společnosti tak zajisté oslníte. Chlubit se budete krásnými letními motivy.

V případě chladících batohů značky Campingaz si u nás můžete vybrat velikosti od 9 do 19 l. Chladící tašky přes rameno v pestrých barevných vzorech nabízíme od 12 do 16 l objemu vnitřního prostoru. Klasické chladící tašky pak disponují až 28 l objemu a směle se tak vyrovnají i klasickým chladícím boxům. Firma Gio-Style dodává elegantní chladící tašky o objemu až 30 litrů. Teď už je to jen na vás, jaké kombinaci barev a jakému objemu dáte přednost. Věřte však, že s chladícími taškami od nás bude vaše léto o špetku příjemnější.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang