Slovníček Whirlpool

Spotřebiče

Kupujete novou myčku, pračku nebo ledničku? Kromě rozměrů ničemu v tabulce parametrů nerozumíte? Je to způsobeno anglickými názvy různých programů a funkcí, které mají ulehčit naší práci a zpříjemnit nám život.

Whirlpool je předním výrobcem bíle techniky a tak stále modernizuje a přemýšlí, jak nám, uživatelům zpříjemnit práci. Přinášíme exkluzivní slovníček, ve kterém popíšeme tyto funkce a prozradíme, k čemu jsou dobré.

Myčky nádobí Whirlpool

PowerClean – tato patentovaná funkce umyje i silně zašpiněné či dokonce připálené hrnce. Zapnutím této funkce se aktivuje 32 speciálních trysek, které pracují se zvýšeným tlakem a tak snadno umyjí i zaschlé nádobí.

Party program – novinka, pro použití po párty, kdy je myčka naplněna sklenicemi

Zónové mytí – úsporný program pro mytí menšího množství nádobí, pouze v jedné části myčky

Anti-bacteria – tato funkce garantuje dokonalé odstranění nežádoucích bakterií z nádobí

Aquastop a Aquasafe – programy, které chrání před únikem vody mimo myčku, jakmile by únik nastal, myčka se okamžitě vypne

Těmito i dalšími funkcemi disponuje například Myčka nádobí Whirlpool ADP 6948 IX

Kombinované chladničky Whirlpool

No Frost – už nikdy nebudete muset složitě odmrazovat. Beznámrazový systém funguje na principu cirkulace vzduchu. V celém prostoru chladničky je tak stále optimální teplota a námraza se neobjeví.

Multi-flow – zajišťuje rovnoměrně po prostoru chladný vzduch a tak vznikají vynikající podmínky pro chlazení

Anti Bacterial filtr – nová nejlepší technologie na ochranu potravin uložených v chladničce. Filtr zachycuje vnitřní nečistoty obsažené ve vzduchu a tím zabraňuje zkažení potravin a rozmnožování zdraví nebezpečných bakterií.

Zde se nabízí Chladnička komb. Whirlpool ARC7635/1 nebo v nerezovém provedení Chladnička komb. Whirlpool ARC7495/1 IX – nerez.

Pračky Whirlpool – předem plněné a pračky Whirlpool vrchem plněné

Fuzzy logic – inteligentní systém, který sám reguluje spotřebu vody a energie v závislosti na typu pracího programu a na savosti prádla

Steam – praní pomocí páry. I to nejjemnější prádlo můžete dokonale vyprat bez poškození.

Steam Boost – odstraňuje odolnější skvrny pomocí síly páry, aniž byste jej před praním museli ošetřit chemicky

Refresh – tento program zbaví vaše oblečení všech nežádoucích pachů a to za pouhých 30 minut!!!

Woolmark – program pro praní prádla, které byste za normálních okolností museli prát v ruce. Vypere bezpečně veškeré choulostivé prádlo.

SuperEco – šetřící program. Dokáže ušetřit až 40% energie díky delší době praní – až 4 hodiny. Program sníží otáčky a optimalizuje účínek pracího prášku.

Daily 40 – to je program pro denní časté praní prádlo z různých tkanin. Pere na 40° a jen 60min.

Funkce pro snadné žehlení – pračka pere a máchá s větším množstvím vody při menších otáčkách. Prádlo se tak méně zmuchlá a lépe se pak žehlí.

Pračky mají mnoho dalších funkcí však ty nejlepší mají hlavně funkce praktické, tyto výše zmíněné, a také další funkce má například Pračka Whirlpool AWOE 8758 nebo Pračka Whirlpool AWE 10727/1

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang