COOL DĚTI, COOL KVALITA Dětské oblečení

Novinky

Dětská trička, dětské kraťasy, dětské šatičky. Sehnat kvalitní oblečení pro děti, které se bude líbit a bude spolehlivé není jednoduché. Horkou novinkou naší nabídky je právě sortiment dětského oblečení, které splňuje požadavky na kvalitu i design. Výrobcem je anglická firma Dudeskin-Babeskin. Děti jsou hodně živé a toto oblečený je dělané živým dětem přímo na míru.

Dětské oblečení Dudeskin-Babeskin je vyrobeno v koprodukci s několika designery. Firma klade velký důraz na pohodlí a funkčnost. V naší nabídce najdete dětská trička – chalpecká pro kluky od 2 do 13 let. Všechna trička jsou vyrobena ze 100% bavlny. Tak například Tričko chlapecké DSY671 bílé 7-8let. A k pěknému tričku je potřeba mít i pěkné dětské kraťasy. K našemu vybranému tričku se jistě hodí Bermudy chlapecké DSY687 bílé 7-8 let.Chlapecké kraťasy můžou suplovat nebo sloužit jako plavky, jsou vyrobeny ze 100% polyesteru. Pokud máte doma malou slečnu máme tu i dívčí šortky, které jsou vyrobeny ze 100% nylonu. Pro slečinky jsou hlavně dětské šatičky. Jsou pestrobarevné, příjemné a slušivé. Dívčí šatičky jsou opět ze 100% bavlny.

Klíčová slova: detske-obleceni, novinky

Rubriky článků

Víte, že Vám zboží po Praze doručíme již od 69 Kč vč. DPH?.

Kvalitní autobaterie máme skladem a ihned k odběru.

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang