Dali jste přes léto Vašemu fotoaparátu zabrat? To chce nového nástupce

TV, foto, audio-video

Pokud sháníte nějaký obyčejný fotoaparát na focení domácích oslav, tak asi budete muset hledat dál. Dnešní fotoaparát totiž vyniká především velkou odolností a je připraven na náročné podmínky a nelehký terén! Pokud tedy holdujete náročnější turistice, divokým sjezdům na čemkoli či se vyžíváte v adrenalinových sportech, tenhle fotoaparát by měl být rozhodně Vaším novým parťákem!

Takže jaké jsou přednosti digitálního fotoaparátu Casio Exilim Zoom EX G1? Pomyslným esem v rukávu je odolnost proti nárazu. Takový pád z dvou metrů ho prostě nerozhodí.

Takže pokud jste třeba právě na lyžích či na kole a fotoaparát Vám udělá pár kotrmelců, nemusí Vám tuhnout krev v žilách.  Fotoaparát je navíc vybaven speciálním povrchem pro bezpečné a pevné uchopení, třeba právě v rukavicích.

Pokud se ze souše přesunete blíže k vodě, čeká Vás milé překvapení v podobě vodotěsnosti až do 3 metrů! Dále je také odolný prachu, písku, sněhu, či dešti.

Náhodná změna počasí Vás nemůže odradit od zachycení nezapomenutelných snímků. Tam kde všichni své fotoaparáty ze strachu schovávají,  Casio Exilim Zoom EX G1je teprve ve svém živlu!

Sice tady hovoříme o extra odolném a nárazuvzdorném modelu, ale nemusíte se rozhodně bát nějakých robustních rozměrů. Díky ultratenké konstrukci G se snadno vejde do kapsy, takže ani výlet do města mu rozhodně není cizí. Co jistě ocení každý fotograf, je dlouhá výdrž baterie, tato vydrží na jedno nabití až na 300 snímků.

Nemusíte se ale bát ani o kvalitu fotografií, výrobci se nesoustředili jen na bytelný obal, ale také samozřejmě na veškeré funkce. Můžete tak fotit přes 2,5 palcový displej, vybírat z celé řady režimů blesků a snímač fotoaparátu Casio Exilim Zoom EX G1 nabízí 12.1 megapixelů.

Dalo by se toho napsat opravdu ještě mnoho, ale nějaké to objevování necháme také na Vás. Na závěr můžeme potešit ještě milovníky barev, protože tento model se kromě klasické černé barvy, nabízí také v barvě červené.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang