Dámy, odhalte své nohy… Ale jen ty sametově hladké

Spotřebiče

Krásného počasí si budeme nyní užívat čím dál tím více, takže krátkým sukním a šortkám se nikdo nevyhne! V takovém případě byste měly myslet na vzhled svých nohou více, než kdykoli předtím! Žádné chloupky tak nepřipadají v úvahu, takové nohy potom raději nechte v dlouhých kalhotách!

Ale zase komu by se chtělo ve 30°C vedrech pařit v kalhotách… Pokud používáte k holení jednorázová holítka nebo déletrvající žiletky, je to samozřejmě jedna z možností, jak docílit hladkých nohou. Jenže tenhle způsob prostě není tak efektivní, v případě, že se chystáte na dovolenou, je to způsob až obtěžující.

Takže to chce jiné řešení! A tím je použití epilátoru. Epilátor vytrhává chloupky i s kořínky, takže krásně hladké nohy Vám vydrží mnohem déle! Výběr Vám trochu zjednodušíme, velmi oblíbený je totiž epilátor Philips HP6512/00 Total Body s řadou velmi praktických funkcí.

Tou první je možnost zastřihování chloupků. Před samotnou epilací, můžete delší a slabší chloupky zastřihnout a můžete si být jistá, že tak nedojde k jejich přetrhnutí. Další z funkcí, která je určena rpo dokonalou epilaci je i systém nadzvedávání chloupků. Vytrhávání chloupků může zabolet, ale jde samozřejmě o zvyk. Aby byla epilace co nejméně bolestivá, je epilátor Philips HP6512/00 Total Body vybaven funkcí ochlazování a masážním systémem.

Epilátor je omyvatelný, ale součástí je i kartáček na čištění, pouzdro a dokonce i peelingová rukavice, která prokrvuje pokožku a odstraňuje odumřelé buňky. Díky tomu všemu budou Vaše nohy královsky hladké a Vy je tak můžete vystavovat doslova na každém kroku!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang