Dárek, který musíte rozbalit jako první

Domácnost a nábytek

Snad ještě nevyhazujete odpadky do igelitové tašky! Že ano? Tak tomu se musí udělat přítrž! A kdy jindy dělat doma revoluci ve vybavení než v období vánoc, kdy se vás každy ze všech stran ptá, co byste si přáli pod stromeček? Nezapomeňte si tedy říci i o nový odpadkový koš.

A abyste měli výběr trochu jednodušší, rovnou vám i poradíme. Co takhle ďábelsky červený koš od značky Curver? Odpadkový koš Curver 02162-931o objemu 50 litrů má fantastický červený odstín. Vaše kuchyně nemusí být lazena do červena, a přesto vám tam může nadělat parádu a být originálním doplňkem.

Jedná se o plastový odpadkový koš s metalickou fólií, který se pohodlně otevírá pomocá nožního pedálu. Tento nášlapný mechanismus je maximálně skrytý a nenarušuje tak dokonale hladký design koše. Dokonale hladký, ale hlavně čistý vám vydrží opravdu dlouho, protože jeho povrch minimalizuje stopy otisky prstů.

Pro jednoduché vysypání odpadu obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu. Koš tedy opravdu můžete naplnit po maximum a poté ho odnést i s nádobou a nemusíte se obávat, že se vám roztrhne pytel na odpadky či igelitka. Díky použitému materiálu je dokonce odpadkový koš Curver 02162-931vhodný i do prostorů se zvýšenou vlhkostí, tedy i do koupelny.

Pokud jste spíše usedlejší a červená barva vám přijde do vaší kuchyně příliš kontroverzní, určitě si vyberete i jiný model odpadkového koše od značky Curver!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang