Dejte svému starému televizoru na frak s LED televizí Samsung UE46C5000

TV, foto, audio-video

První pravidelné televizní vysílání proběhlo již v roce 1936 v Anglii 2. listopadu. Nějaký ten čas už od té doby uplnynul a televizní průmysl se posunul o veliký kus dopředu. Přes černobílé a následně barevné televizory s klasickou neplochou obrazovkou, televizory s plochými obrazovkami a dále LCD televize se konečně dostáváme až do dnešní doby LED televizí či dokonce 3D televizorů.

LED televizor Samsung UE46C5000 je jedna z mála LED televizí, která je díky poměrně příjemné ceně dostupná širší vrstvě obyvatelstva. To však neznamená, že by se mělo jednat o nějaký „ošizený kousek“. Full HD je u tohoto typu televizorů samozřejmostí. 117 cm (46´´) uhlopříčka a rozlišení 1920 x 1080 bodů a dostatečná barevná hloubka díky LED technologii vám zajistí nezapomenutelné okamžiky.

Díky HDMI vstupům si můžete také k tomuto televizoru připojit své PC a sledovat tak filmy či vaše oblíbené seriály. Své uplatnění určitě najde i USB vstup, možnost propojit televizor přes LAN a wifi. Určitě také nebudete mít problém najít vhodný typ souborů – televizor Samsung si poradí s téměr všemi dnes nejčastěji používanými typy (DivX, AVI, JPEG, MP3 a další).

Nesmíme také opomenout interní 2 GB HDD. U tohoto typu naleznete celou řadu vychytávek a novinek, nicméně bychom vás jen zaplavili daty. Doporučujeme tedy navštívit i stránku LED televizoru Samsung.

Pánové, pokud hledáte něco, čím potěšíte svá ega, tak neváhejte a objednávejte tento jedinečný televizor, který se designově hodí do jakéhokoliv pokoje. Kvalitní vizuální zážitky však určitě potěší celou vaši rodinu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang