Dejte svému starému televizoru na frak s LED televizí Samsung UE46C5000

Novinky

1. pravidelné televizní vysílání proběhlo již v roce 1936 v Anglii 2. listopadu. Nějaký ten čas už od té doby uplnynul a televizní průmysl se posunul o veliký kus dopředu. Přes černobílé a následně barevné televizory s klasickou neplochou obrazovkou, televizory s plochými obrazovkami a dále LCD televize se konečně dostáváme až do dnešní doby LED televizí či dokonce 3D televizorů.

LED televizor Samsung UE46C5000 je jedna z mála LED televizí, která je díky poměrně příjemné ceně dostupná širší vrstvě obyvatelstva. To však neznamená, že by se mělo jednat o nějaký „ošizený kousek“. Full HD je u tohoto typu televizorů samozřejmostí. 117 cm (46´´) uhlopříčka a rozlišení 1920 x 1080 bodů a dostatečná barevná hloubka díky LED technologii vám zajistí nezapomenutelné okamžiky. Díky HDMI vstupům si můžete také k tomuto televizoru připojit své PC a sledovat tak filmy či vaše oblíbené seriály. Své uplatnění určitě najde i USB vstup, možnost propojit televizor přes LAN a wifi. Určitě také nebudete mít problém najít vhodný typ souborů – televizor Samsung si poradí s téměr všemi dnes nejčastěji používanými typy (DivX, AVI, JPEG, MP3 a další). Nesmíme také opomenout interní 2 GB HDD. U tohoto typu naleznete celou řadu vychytávek a novinek, nicméně bychom vás jen zaplavili daty. Doporučujeme tedy navštívit i stránku LED televizoru Samsung.

Pánové, pokud hledáte něco, čím potěšíte svá ega, tak neváhejte a objednávejte tento jedinečný televizor, který se designově hodí do jakéhokoliv pokoje. Kvalitní vizuální zážitky však určitě potěší celou vaši rodinu. Pokud však hledáte něco trošku jiného, navštivte také naše patro Audio-video.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang