Dětské vysílačky Hyundai ABM 928 Baby

Novinky

Vaš baby je pro vás vším, ovšem vy s ním nemůžete být neustále. Syndrom náhlého úmrtí kojenců je navíc v posledních době velmi aktuální téma, které se navíc tváří, jakoby bylo fenoménem právě posledních let. Není tomu tak. Tento syndrom tu byl vždy, avšak v dávných dobách nebylo příliš možností, jak tento jev kontrolovat, aniž byste byli se svým miláčkem neustále. Moderní doba nabízí nová řešení a jedním z nich je umístění dětských chůviček v těsné blízkosti vašeho dítěte. Na trhu je řada modelů, nicméně my vám z naší nabídky doporučujeme produkt, který se vašemu dítěti naprosto přizpůsobí svým zevnějškem. Model ABM 928 Baby od firmy Hyundai.

O syndromu náhlého úmrtí kojenců toho stále víme tak málo. Přitom nikdy nevíte, zda tento nepříjemný jev postihne i vaši ratolest. Rad, jak tomuto jevu s určitou úspěšností předcházet je celá řada, nicméně pro váš klidnější pocit doporučujeme pořídit chůvičku, která vás bude okamžitě informovat, co se s vaším miláček právě děje. Firma Hyundai nabízí ve svém sortimentu jediný model dětské chůvičky, nicméně právě ten má jednu výhodu, díky které je rozhodování při jejich výběru o poznání snažší.

Spolu s vlastními chůvičkami je v balení dodáváno plyšové zvířátko, které si vaše ratolest zamiluje a chůvičku elegantně a jednoduše uschováte uvnitř. Tím pádem je chůvička v maximální blízkosti vašeho dítěte a to se navíc nebude „bát“ nevzhledného plastového přístroje. V případě této dětské chůvičky je přenos signálu veden na dvou frekvencích. Dosah signálu je v otevřeném prostoru až 100 metrů a přístroj vás zvukovou indikací upozorní na ztrátu dosahu signálu či v případě slabých baterií. Možnost máte také chůvičku zapojit do elektrické sítě.

Dětské chůvičky vám nezaručí zdraví vašeho dítěte, ale včas upozorní, když se bude něco dít. A pro váš osobní klid se vyplatí uvažovat o jejich pořízení. Obzvlášť tento model, ABM 928 Baby od firmy Hyundai, kterého si vaše dítě vedle sebe ani nevšimne.

Klíčová slova: EB-76388, novinky

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang