Digitální foťáky top

Novinky

Asi se nemusíme ptát, zda patříte mezi jedince, kteří si chtějí zapamatovat a uschovat všechny životně důležité okamžiky. Po tom touží snad každý. A co je pro tento účel vhodnější, než fotografie, popřípadě videa? Nabízíme digitální foťáky, které je možno kdykoli a kamkoli vzít s sebou a své vzpomínky tak jednoduše a rychle zvěčnit. V této kategorii najdete digitální foťáky od známých výrobců, jako je např. Canon, Olympus, Panasonic, SONY či Fuji.

Jaké digitální foťáky nabízíme a jaký je v nich rozdíl?

V našem sortimentu najdete dva druhy fotoaparátů – kompaktní foťáky a digitální zrcadlovky. Je konec obyčejným fotoaparátům, se kterými se fotky musely nechat vyvolat ve fotoalbech a až pak bylo možné si je prohlédnout. Nyní jsou v módě digitální foťáky založené na digitálním systému. Fotky jednoduše z fotoaparátu přetáhnete do počítače a je to! Jak fotka vypadá, vidíte okamžitě po jejím vyfocení na displeji. Díky stabilizaci obrazu se vyhnete rozmazaným fotkám. Vysoké rozlišení je vhodné také pro velkoformátový tisk.

Kompaktní digitální foťáky jsou určeny pro všechny, kteří rádi cokoli fotí. Disponují mnoha užitečnými funkcemi, jako je např. redukce červených očí, nahrávání videoklipů, vestavěný blesk či makro režim, díky kterému můžete fotografovat již ze vzdálenosti 1 cm!

Oproti tomu digitální zrcadlovky, které patří mezi pokročilé digitální foťáky, jsou určeny především pro fotografy profesionály, ale také pro nadšené fotoamatéry. U těchto foťáků je typické vyměňování objektivů, blesků a podobně. Mají vysokou rozlišovací schopnost a jsou velmi citlivé. Výhodou zrcadlovek je rychlá reakce na spoušť.

V této kategorii nenabízíme jen digitální foťáky, ale také příslušenství k foťákům a digitální fotorámečky. Digitální fotorámečky vás zajisté dostanou svou originalitou a nadčasovostí. Tak vzhůru do vybírání!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang