Digitální fotorámečky top

TV, foto, audio-video

Rádi si vychutnáváte všechny úžasné snímky pořízené vaším fotoaparátem? Digitální fotorámečky představují skvělý způsob, jak prožívat vyfotografované okamžiky znovu a znovu. Nenechávejte své krásné vzpomínky skryté ve fotoaparátu či počítači. Vdechněte jim život pomocí elegantního fotorámečku nabitého funkcemi. Tyto výrobky značek Hyundai, Kodak, LG, Philips, Samsung, Sencor a SONY již na vás čekají.

Jaké digitální fotorámečky nabízíme a k čemu slouží?

Kolik digitálních snímků se vejde do vašeho počítače? Zobrazit a znovu prožít všechny vaše vzpomínky vám pomohou digitální fotorámečky od kvalitních výrobců. Představují nejsnazší způsob, jak zobrazit digitální fotografie v úžasné kvalitě bez použití počítače. Prohlížejte si fotografie přímo z paměťových karet.

Tyto rámečky mají vestavěný LCD displej a paměť. Nechcete se dívat na stole na stále stejnou fotografii? Do rámečku můžete nahrát vybrané fotografie a nastavit frekvenci změny obrazu. Rámeček zobrazuje každou chvíli jinou fotografii. Digitální rámečky se dělí podle velikosti a většinu z nich lze pověsit i na zeď jako digitální obraz.

Jaké funkce mohou digitální rámečky mít?

Rámečky zobrazují neuvěřitelně přirozené snímky nabité detaily s vysokým rozlišením. Vnitřní paměť nabízí úložný prostor pro mnoho snímků a automatická funkce retušování řeší problémy obrazu bez použití počítače (např. korekce červených očí, vyhlazení pokožky). Funkce vyhledávání snímků umožňuje vyhledávat podle události, značky nebo složky. Digitální rámečky mohou zobrazovat také hodiny a kalendáře. Funkce automatického stmívání snižuje jas obrazovky při nižších úrovních světla. Ekologický časovač přes noc šetří energii.

Speciální výstup umožňuje připojení k televizoru. Digitální fotorámečky se mohou používat s technologií Bluetooth®, což ale vyžaduje volitelný adaptér. V balení se může dodávat také dálkové ovládání.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang