Digitální videokamery top

TV, foto, audio-video

Pokud hledáte tu pravou videokameru, se kterou rychle a snadno zaznamenáte každý důležitý okamžik svého života, jste tu správně. Nabízíme kvalitní digitální videokamery celosvětově známých značek (Panasonic, Samsung, SONY, JVC, Canon a dalších). V dnešní době existuje více druhů digitálních videokamer, na které můžete zaznamenávat.

Jaké digitální videokamery nabízíme?

V dnešní době u digitálních videokamer existují čtyři druhy záznamů. Od stále typických malých DV kazet, přes záznam na malé DVD disky až po digitální videokamery, které mají zabudovaný harddisk o velké kapacitě k přímému záznamu. Středem v nabídce jsou digitální videokamery s úložným prostorem na paměťových kartách. V našem sortimentu si můžete prohlédnout Mini DV videokamery, DVD videokamery, videokamery na paměťové karty a HDD videokamery.

Jaké funkce mohou digitální videokamery mít?

Tzv. Mini DV videokamery zaznamenávají obraz a zvuk na mini kazetky. Jejich výhodou je jednoduchá obsluha a rychlá výměna kazetky. Mezi nevýhody těchto videokamer patří pomalejší a trochu složitější přesun záznamu z videokamery do PC. Kazety nejsou tak bytelné, jako třeba paměťové karty, a může dojít k poškození. Tyto digitální videokamery doporučujeme pro začátečníky s digitálním záznamem.

DVD digitální videokamery ke svému záznamu využívají malý DVD disk. Výhodou je jednoduchá obsluha DVDček a jejich přehrávání. Bohužel DVD disky u těchto videokamer nemají velkou kapacitu, je tedy potřeba jejich větší počet.

Videokamery na paměťové karty mají největší výhodu ve své velikosti a váze. I velice malé paměťové karty mají velkou kapacitu (až několik GB), a proto digitální videokamery s tímto záznamem využívá největší počet lidí, kteří rádi nahrávají v pohybu a nechtějí s sebou nosit zbytečnou zátěž.

Asi nejvíce rozšířené a oblíbené digitální videokamery jsou HDD videokamery, které zaznamenávají na HDD o obrovské kapacitě. Jednoduchý přenos do počítače pomocí USB či modernějších rozhraní dělá z HDD videokamer jedny z nejpoužívanějších.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang