Do poslední kapky

Spotřebiče

Ať už je to neúroda, požáry, mráz či vysoká poptávka. Zvyšování cen ovoce či zeleniny je v poslední době nevyhnutelé a tak bude jedině dobře, pokud každé jablko, citron nebo mrkev vyždímáte do poslední kapky. Ždímat ale budete jen ovoce a zeleninu, nikoli vaši peněženku!

Pokud si necháte poradit a sáhnete po značce Philips, určitě nebudete litovat. Odšťavňovač Philips HR1870/​10 představuje výkonný odšťavňovač a lis na citrusy v jednom, do kterého se investice vyplatí! Maximum šťávy a minimum námahy zní přeci lákavě a dobrou zprávou je, že to nejsou jen prázdná slova.

Perfektní výsledek vám zaručí 2 nastavitelné rychlosti ideální pro měkké i tvrdé ovoce a zeleninu. Díky XXL plnící trubici není nutné plody překrajovat a odšťavňování vám tak půjde skutečně od ruky. Radost budete mít ale i po práci, až dojde na mytí.

Veškerá dřeň se rovnou shromažďuje v nádobě k tomu určené a není nutné ji pak pracně omývat i z jiných částí přístroje. Díky oblému designu bez zbytečných škvír a záhybů je oplachování velmi rychlé a snadné. Navíc můžete všechny odnímatelné části odšťavňovače Philips HR1870/​10 vložit do myčky.

S tímto odšťavnňovačem si můžete připravit až 2,5 litru šťávy a díky nálevce, která je v příslušenství umožní připravit šťávu rovnou do sklenice.

Součástí Odšťavňovače Philips HR1870/​10 je i praktický džbánek s víčkem, ve kterém můžete čerstvou šťávu bezpečně uchovat v lednici. Nenechte se připravit o jediný vitamín či kapku šťávy s nekvalitními odšťavňovači a sáhněte po kvalitě!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang