Dokonale přesné vážení!

Domácnost a nábytek

Někdo možná ještě není příliš zdatný kuchař a tak jen horko těžko odhadně 200 gramů mouky, nebo 0,2 l mléka. Nebo prostě jen pečete a kuchtíte takové speciality, že je třeba opravdu hodně přesnosti aby výsledek byl přesně takový, jaký jej očekáváte. Ať tak či onak, přesnosti dosáhnete s jedině s kvalitní kuchyňskou váhou.

A právě jednu takovou vám dnes můžeme představit. Je to kuchyňská váha značky Beurer, není tedy potřeba vás příliš mnoho přesvědčovat o kvalitě výrobku, za tu již hovoří devadesát let, kterých je firma na trhu.

Věřte, že model kuchyňské váhy Beurer KS 56 se stane vaší pravou rukou! Součástí váhy je i praktická nerezová mísa o objemu 2,5 litru, kterou lze mýt i v myčce. V kombinaci s černou barvou samotné váhy se navíc jedná i o velmi elegantní doplněk, za který se rozhodně nemusíte stydět, pokud ji ponecháte na lince.

Maximální zatížení váhy Beurer KS 56 je 5 kilogramů, což pro neprofesionální vaření bohatě postačuje. Velmi praktickou je funkce dovažování, což znamená, že nemusíte jednotlivé suroviny pokaždé z váhy odstranit, ale váhu jednoduše vynulujete a můžete přidat další suroviny, kterou vám váha zváží samostatně. Jsme přesvědčení, že jistě oceníte i vážení tekutin, kdy není potřeba používat další odměrky, ale jednoduše jakoukoli tekutinu vlijete do misky a hmotnost se vám zřetelně zobrazí na LCD displeji. Možná by vás ještě mohla zajímat přesnost této designově elegantní váhy, ta je 1gram. Věříme tak, že výsledek vaší snahy v kuchyni, bude vždy perfektní.

Pokud by vám zrovna tento model nepadl do oka, věříme, že v naší kategorii kuchyňských vah, jistě narazíte na tu nejvhodnější právě do vaší kuchyně!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang