Dokonalý společník na doma i na cesty

Mobily, PC a kancelář

Pokud hodně cestujete nebo zkrátka potřebujete občas nějak zabít čas, tak ve vaší výbavě určitě nesmí chybět nějaký ten šikovný tablet. Budete tak moci surfovat po internetu, chatovat s přáteli, přečíst si aktuální informace o počasí, hrát hry či třeba koukat na oblíbený seriál. Možností je neskutečně mnoho a zdlouhavé čekání či cestování vám uteče jako nic.

Dnes pro vás máme tip na dotykový tablet Acer Iconia Tab B1-710 7″, 8 GB, který na první pohled zaujme velice atraktivním designem. Tablety z řady Iconia B jsou velice praktické. K dispozici je 7″ displej a tablet váží 320 gramů.

Je tedy dostatečně malý, aby vás všude doprovázel, ale přesto nepřekážel. Zároveň je ale stále dost velký na to, abyste mohli pohodlně sledovat oblíbené filmy, seriály, pořady nebo číst časopisy a knihy.

Dvoujádrový procesor 1,2 GHz zajišťuje rychlé surfování po internetu či sledování videí. Výkon celého tabletu ještě vylepšuje operační systém Android Jelly Bean. Urychluje vyhledávání a nabízí pro vás mnohem přesnější odpovědi.

Aplikace Google Currents nabízí bezplatné online časopisy a elektronické knížky pro váš tablet Acer Iconia Tab B1-710 7″, 8 GB. Nepřeberné množství her a aplikací pak naleznete v obchodě Play store, přičemž spousta z nich je zdarma. Tablet také disponuje webovou kamerou. Na cestách tak můžete být ve spojení s rodinou či přáteli prostřednictvím videohovorů.

Dotykový tablet Acer Iconia Tab B1-710 7″, 8 GB, to je zkrátka nekonečné množství zábavy a možností za příznivou cenu. Už ho nebudete chtít dát z ruky!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang