Dokonalý tréninkový partner

Sport a outdoor

Patříte mezi nadšené sportovce? Ať už jde o běh, brusle či něco jiného, určitě uvítáte nějakého šikovného pomocníka, se kterým budete mít perfektní přehled o Vaší kondici. A pokud bude mít ještě další skvělé funkce, tak tím lépe!

Naprosto skvěle Vám k tomuto účelu poslouží tréninkové hodinky Conrad 372884. Díky měření srdeční frekvence pomocí hrudního pásu máte vždy perfektní přehled. Je možné využít čtyři různé zóny srdeční frekvence a to: zdravotní zóna/zóna spalování tuku/aerobní zóna/zóna definovaná uživatelem. Nastavit také můžete spodní a horní hranici frekvence, přičemž hodinky pak zaznamenávají, zda byla překročena, nedosažena nebo zda se držíte v definované zóně.

Další praktickou funkcí hodinek Conrad 372884 je GPS přijímač. Určitě oceníte zobrazení vzdálenosti, trasy či rychlosti. Při každém tréninku je možné uložit záznamy až z 99 okruhů. Dále jsou na výběr čtyři tréninkové profily a to: běh/jízda na kole/pěší túra/profil definovaný uživatelem. Každý tréninkový profil navíc obsahuje tři nastavitelná zobrazení tréninkových dat. Abyste dovedli svůj trénink k dokonalosti, tak můžete využít vyhodnocení pomocí softwaru na PC, který je součástí dodávky. V neposlední řadě se určitě může hodit i časovač s odpočítáváním a stopky. Tak na nic nečekejte a udělejte čas strávený sportem ještě kvalitnějším, a to s tréninkovými hodinkami Conrad 372884!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang