Dokonalý účes na každém kroku

Spotřebiče

Téměř žádná z žen není ráno spokojena se svým účesem, tento problém se dá lehce napravit pomocí hřebenu a fénu, ale co když hodně cestujete a Váš sice velmi výkonný, ale neskladný fén se nevejde do žádné tašky, jelikož máte mnoho dalších důležitých věcí?

Tento problém už nemusíte řešit. Značka Remington se pokusila usnadnit mnoha ženám dilema, zda jsou důležitější dokonalé vlasy nebo pár bot ke každé kabelce, proto přišla na trh s nejen skladným a výkonným, ale také velmi stylovým fénem Remington My Mini Dryer D0100, který Vám bude dělat společníka na každé cestě.

Fén Remington Mini Dryer D0100 se pro Vás okamžitě stane nepostradatelným a to hned z několika důvodů, váží pouhých 310 gramů, měří 20 cm a jeho kabel nejen, že měří necelé dva metry, ale vlastní také očko k zavěšení. Velice neúměrná k jeho velikosti je jeho výkonnost 1000 W. Na minifénu si můžete nastavit 2 možné teploty a 2 rychlostní polohy, dále jej můžete používat samostatně nebo s nástavcem, který je součástí balení.

Pořiďte si k roztomilému fénu Remington Mini Dryer D0100 také roztomilou žehličku na vlasy Remington S2880ZBA My Mini Straightener, ve stejném tygrovaném designu a ve stejné velikosti.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang