Dolce&Gabbana – Nové parfémy Fragrances u nás SKLADEM

Parfémy, kosmetika a zdraví

Do nabídky a na sklad jsme zařadili novou kolekci parfémů Anthology od Dolce&Gabbana. Kompletní řadu včetně Testerů můžete zakoupit na našem eshopu již dnes a parfém si můžete již dnes u nás vyzvednout!

Vyjímečná kolekce pěti parfémů Dolce&Gabbana je přímo podporována tvářemi modelingu a televize.  Patronem parfému 1 je model Tyson Balou, patronem parfému 3 je supermodelka Naomi Campbell, patronem parfému 6 je americký model Noah Mills, jako patroni parfému 10 figurují česká supermodelka Eva Herzigová a model Fernando Fernandes a tváří čísla 18 je supermodelka Claudia Schiffer.

Vyjímečnost těchto parfémů dokazuje veliká televizní kampaň Dolce&Gabbana, která 15.9.2009 startuje v českých televizích. Krásné videoklipy plné nahých a sexy těl můžete vidět u videí u každého zmiňovaného produktu na našem eshopu. Protože prodáváme pouze originální parfémy, nemusíte se obávat jakékoli nesrovnalosti s kvalitou parfémů.

Jednotlivé parfémy mají fantastické moderní a svěží vůně. Jedná se konkrétně o parfémy Dolce Gabbana 1-LE BATELEUR EdT, 100ml; Parfém Dolce Gabbana 3-LIMPERATRICE EdT, 100ml; Parfém Dolce Gabbana 6-LAMOUREUX EdT, 100ml; Parfém Dolce Gabbana 10-LA ROUE DLF EdT, 100ml; Parfém Dolce Gabbana 18-LA LUNE EdT, 100ml. Všechny parfémy jsou k dispozici na našem skladě a je možné je zakoupit kdykoli. Při osobním odběru od Nás obdržíte originální tašku Dolce&Gabbana, do které Vám parfém dáme tak, jako by jste produkt kupovali v parfumérii.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang