Domácí čerpadla top

Dílna, stavba a zahrada

Pokud si chcete zajistit automatickou dodávku pitné nebo užitkové vody ve své domácnosti, domácí vodárny jsou pro vás tou správnou volbou. Tyto přístroje se propojí se zdrojem vody, kterým bývá nejčastěji vrt nebo studna. Zalíbila se vám tato myšlenka? Pak neváhejte a vyberte si z našeho sortimentu, zajisté nebudete zklamaní. V této kategorii nabízíme domácí vodárny značek Beckford, Gardena a Hecht.

K čemu domácí vodárny slouží a jak fungují?

Vodárny jsou vhodné především pro domácnosti, které mají vlastní zdroj vody a chtějí ho co nejefektivnější využívat. Domácí vodárny jsou dodávány v kompletu, který obsahuje čerpadlo, tlakovou nádobu, tlakový spínač a propojovací příslušenství. Domácí vodárnu tak jednoduše napojíte na zdroj vody v blízkosti vašeho domu a je to! Rázem máte zdroj čisté a pitné vody přímo u sebe doma.

Důležité je, odkud vodu čerpáte, jak hluboko je voda a jak daleko je zdroj vody vzdálen od uvažované domácí vodárny. Dále pak jak často a jaké množství vody máte v úmyslu čerpat. Pro stanovení množství vody můžeme využít počet osob a spektrum využití vody.

Jaké funkce mohou domácí vodárny mít?

Součástí domácí vodárny je tlaková nádoba s atestem na pitnou vodu, která zabraňuje častému spínání čerpadla. Pokud chcete čerpadlo ochránit před případným chodem nasucho, je vhodné nainstalovat hlídače hladiny. Maximálního množství čerpané vody a maximálního výtlaku nikdy není dosaženo současně. Výkon domácí vodárny je vždy dán výkonem čerpadla a velikost tlakové nádoby ovlivňuje četnost spínání čerpadla.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang