Domácí elektronická udírna Vám připraví kouřem provoněné delikatesy

Spotřebiče

Máte rádi uzené maso nebo sýr? S domácí elektrickou udírnou si můžete připravit libovolný pokrm, který bude krásně provoněný kouřem. Navíc jídlo bude připravené během hodinky.

S elektrickou udírnou Ezidri ANUKA si můžete připravit uzené jídlo přímo u Vás v kuchyni, což je skvělé řešení v zimním období nebo pokud nevlastníte zahradu, kde byste mohli udit. Potraviny se udí teplým kouřem se současným telepným upravením při teplotě kolem 180°C.

Uzení je v této elektronické udírně velmi snadné a rychlé, můžete vyzkoušet mnoho různých receptů. K balení dostanete také několik výtečných receptů, díky kterým z obyčejných potravin uděláte jedinečné jídlo. Čekáte návštěvu a nevíte čím byste je pohostili? V elektrické udírně Ezidri ANUKA můžete rychle a snadno připravit originální pochoutky, které z Vás udělají vyjímečné hostitele!

K elektrické udírně Ezidri ANUKA dostanete také půlkilové balení bukových štěpků Anuka s odměrkou. Kdykoliv budete mít chuť na uzenou specialitu, můžete si ji připravit v pohodlí domova a konzumovat ještě čerstvou, sousedé neuvěří svým čichovým buňkám!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang